Říjen 2013

STANY VE WLO

30. října 2013 v 13:40 | AikoShizuki |  WONDERLAND ONLINE
Nevím jestli to jsou všechny, ale tady máte stany, které jsou na wl a můžete si je pořídit:


AikoShizuki :)

BÁBOVKA V HRNKU

29. října 2013 v 16:09 | AikoShizuki |  Jídlo + Nápoje
Našla jsem na internetu návod k bábovce v hrnku, tak že si ho stáhnu do mobilu a udělám si to. Suroviny jsem si přichystala a začala dělat. Dala jsem to do mikrovolnky a najednou to začalo stoupat! :D Ale bylo to boží!!! :3 Cca za týden jsem šla k Táni, no a že si to taky uděláme. Když jsme si to hodily do mikrovlnky, tak se to začalo pohybovat z hrnku nahoru a dolu! :D A ke všemu to začalo trošku téct z hrnku a vypadalo to jako pivo! :D Samozdřejmě jsme se začaly chlamat že... :D Ale kdyby jste to viděli jak se to hýbe..., bylo to jako kdyby to vážně žilo!!! Vytáhli jsme si to, dali na talíř a přidali si k tomu šlehačku, bylo to best :3 Zkuste taky, doporučuju ;)


AikoShizuki :3

SUPER BLOG K WONDERLANDU ONLINE

28. října 2013 v 19:24 | AikoShizuki |  WONDERLAND ONLINE
Je to blog od kámošky Adély, kterou jsem potkala právě na wl. Najdete tam spoustu rad a tipů, co se vám bude hodit do hry :) Takže neváhejte a kukněte ;)

AikoShizuki

VIDĚLA JSEM V INSTANCI "BUZÍKA" :D

25. října 2013 v 16:26 | AikoShizuki |  WONDERLAND ONLINE
Hrála jsme Wl a byla jsem v Instanci lvl 80 "Eight Coperman" (tak něco) No... a byl semnou v týmu jeden kluk a měl na sobě ŠATY!!! :DDD Já si říkala upe hej co to je? :D To je nějaká blbost ne? Ten kluk má na sobě šaty!!! :D Vyfotila jsem to, ale nejde to moc vidět, tak jsem ho udělala přes Doalu (program na zkoušku oblečení atd., doporučuji stáhnout)
A cca takhle vypadal :D
By AS.

TRIČKO S "DÍRAMI"

19. října 2013 v 12:38 | AikoShizuki |  Oblečení + Doplňky + Boty
Měla jsem už jedno krátké tričko, tak mě napadlo si ho prostříhat podle jednoho návodu, co jsem našla na netu :) Jelikož je mi krátké, nosím pod to bílé tílko. A jsem s tím spokojená ;) Ikdyž jsem to mohlá udělat delší no... :/ :D


By AikoShizuki

VÍŠ KOLIK BYS MĚLA/A VYPÍT VODY?

19. října 2013 v 11:51 | AikoShizuki
Taky znáte to, když vám furt někdo říká ať pijete a měli by jste vypít za den alespoň 2 litry vody...? Ale mají pravdu, voda je pro tělo velmi důležitá, převážně pro pleť. Pokud budete pít vodu a né nějaké příšerně sladké sračky :D, postupně se vám zlepší i plěť a nebudete mít velké problémy s akné. Velmi vám radím, pijte vodu a máte o problémy s pleti postaráno. ;) Jasně že to nebude hned, aleopravdu vám to pomůže ^^ (vlastní zkušenost :D) Tady vám dávám takový "testíček" kolik by jste měli vypít podle váhy těla :)

Na každých 5kg váhy potřebuje tělo 2dcl vody.
Výpočet:
(.....(váha) : 5) x 2=....dcl= .... l
Převeďte z decilitru na litry(pro lepší vyznání se v tom)

By AS.

KABÁTEK

19. října 2013 v 9:50 | AikoShizuki |  Oblečení + Doplňky + Boty
Trošku starší,a le co už :D Jak jsem byla u Táni (moje sestřenka), tak jsme našli nějaky hnusný ryflový dlouhý kabát. Uvažovaly jsme a došly k závěru, že si z toho kabátu uděláme pěkný a trendy kabátek. Tak jsme popadly nůžky, bílou tužku, nějakou látku, sekunďák a naší fantazii :D Dopadlo to tak, že se nám to líbílo tak moc, že jsem to tu musela dát :D
Takže tady je ten náš (teda Tánin) kabátek:

(Návod nevypadá nejlíp no.. dělala jsme to toiž přes picassu a trošku víc jsem to tím pokazila :()
By AikoShizuki

POKLADNIČKA

18. října 2013 v 21:55 | AikoShizuki |  Ostatní
Přemýšlela jsem, že bych si mohla udělat pokladničku. Protože mám peněženku narvanou drobnými, ale nechtěla jsem utrácet peníze(páč si šetřím na nový mobil XD), tak mě napadlo si ji udělat.
Tady je teda ta má pokladnička:


By AikoShizuki ;)

JAK POMOCI KÁMOŠOVI? :D

12. října 2013 v 15:47 | AikoShizuki |  Do školy
Proč to nezkusit že jo? :D

AikoShizuki

HISTORIE O DIY

9. října 2013 v 18:58 | AikoShizuki |  DIY
Význam slova DIY:
DIY=Do It Yourself česky-"Udělej si sám" je druh kultury, ve které si člověk sám, zhotoví užitečný výrobek, který slouží jemu, nebo ostatním lidem.

Historie a důvody:
Praktiky DIY byly lidstvu známy odpradávna. Zpočátku to byl dokonce jediný způsob vylepšování si životní úrovně a pohodlí lidí. Teprve během starověku se vytvořila jednotlivá řemesla a řemeslníci (specialisté). V průběhu středověku a novověku, především díky průmyslové revoluci si lidé v rozvinutých kulturách (spíše v Evropě a v Severní Americe) zvykli výrobky a služby spíše kupovat, než vyrábět a zajišťovat sami.
Moderní kultura DIY se začala rozšiřovat na konci 60. až 70. letech v západní Evropě a severní Americe. Především mezi studenty vysokých škol, jako forma protestu proti estetické úrovni z některých průmyslově vyráběných výrobků a oblečení.
Jedním z hesel hnutí "Udělej si sám'' je "Mysli globálně, jednej lokálně".


Nejčastější využití DIY:
- Výroba módních doplňků
- Jídlo a pití
- Vylepšování exteriérů/interiérů domů a bytů
- Hudební skupiny, free techno, punk, folk
- Magazíny, blogy
- Svobodný software a hardware
- Tuning aut
- Vylepšování a stavba PC z nakoupených komponentů (PC tuning), casemodding
(Opsáno a upraveno ze stránek o Diy)

AikoShizuki :)