Leden 2014

MŮJ NÁVOD NA OBALY NA MOBILY

30. ledna 2014 v 20:09 | AikoShizuki
Můj postup jak si vyrobit z obyčejného papíru originální a cool obaly na mobily, no a já jsem si vyrobila další a mám jich jeeeen 18 :D (ale budu si zase dělat :D) tak vám to tu dávám :)By AikoShizuki

OBALOVANÉ ROHLÍKY :3

30. ledna 2014 v 17:58 | AikoShizuki |  Jídlo + Nápoje
Určitě každý zná chleba ve vajíčku, ale ne všichni znají rohlíky ve vajíčku. Je to v podstatě úplně to samé, jen místo chleba jsou tam rohlíky :3 Postup je úplně stejný, ale rohlíky musíte nakrájet na půlku a pak znova na půl (viz obr.) Takže, když máte suché, nebo prošlé rohlíky, tak z toho udělejte rohlíky ve vajíčku!! :D Určitě může být i jiné pečivo.


By AikoShizuki

DESIGNOVÉ SAMOLEPÍCÍ WASHI PÁSKY

16. ledna 2014 v 19:19 | AikoShizuki |  Pokoj

Dekorační samolepicí Washi pásky

Pozn.: MT je označení přímo pro Washi pásky vyrobené z Japonska
Washi pásky pochází z Japonska, v roce 2006 výrobce Kamoi prý napadlo, že pásky by mohli dostat nový nádech barvami i vzory a vyrábět se pro dekorativní účely. Nápad se ujal a pomalu se šířil do celého světa, dnes jsou pásky v tolika barvách a vzorech, že si vybere vážně každý. :D V zahraničí jsou někdy i velice populární. Lidé si občas tyto japonské originály pletou s páskami vyráběnými z PVC nebo klasického papíru. Na českém internetu ale seženete všechny tyto typy.

Změňte své věci v barevný svět pomocí Washi pásek

Jsou vyrobené z rýžového papíru a mají super vlastnosti: můžete je libovolně lepit a zase odlepovat, snadno je přetrhnete v ruce, můžete na ně psát a různě přelepovat přes sebe nebo přes různé předměty,pokud pásky sejmete, plocha zůstane naprosto neponičená a bez sebemenší známky toho, že na ni byla nalepena lepicí páska.

Pokračování viz celý článek