Březen 2015

PŘIJÍMAČKY NA STŘEDNÍ

18. března 2015 v 20:06 | AikoShizuki |  DIARY
Za ani ne měsíc začínají přijímací zkoušky a kromě přípravy ve škole jsem se ještě skoro vůbec nepřipravovala, a tak bych opravdu mohla konečně začít. Přijímačky se budou psát 15.4. (na moje narozky... budu mít patnáctého dubna roku 2015 patnáct :D), takže moc času už bohužel nezbývá.

Já si podala první přihlášku na moderní informační technologii v Rožnově p. R. (státní) - je to úplně nový obor a zřejmě i jediný v ČR. A druhou na počítačové systémy - správa sítí ve Frýdku-Místku (soukromá). Ten největší problém je, že budu psát z matiky, češtiny, angličtiny a informatiky - bude to záhul. V angličtině nejsem až tak dobrá... :D takže jí se bojím totálně nejvíc a jsem si celkem jistá, že to nedám, ale tož uvidíme za měsíc.


Zítra jdeme s mamkou na nějakou pracovní schůzku či co to vůbec je :D do Frýdku a 26. jdu na modelové semináře z AJ - příprava k přijímací zkoušce z angličtiny taky do Frýdku.

Takže jsem se rozhodla, že se zase s blogem pozastavím, abych se mohla připravovat na přijímací zkoušky. Ale! - po přijímačkách mám naplánované udělat nový design. Myslím si, že se z toho bude lépe číst a snad bude blog vypadat líp :)

Jo a v úterý jsme už dostali naše třídní mikiny - zepředu s nápisem 9.A a zezadu máme v kostkách naše jména. Jsou šedé, měkoučké :D, s kapucí a extra dlouhýma šnůrkama :D Ale jsou úplně boží :3 ikdyž nejde poznat, že ta devítka je opravdu devítka. Hodím sem pak obrázky :)

Jdeš také tento rok na střední? A když ano, na jakou? :)
By AikoShizuki

♥ SHINGEKI NO KYOJIN ♥

10. března 2015 v 13:17 | AikoShizuki |  Seriály

Tohle anime patří k mým nejoblibenějším :3 - Shingeki no Kyojin/Attack on Titan [SnK/AoT]

j: Před několika stoletími, byli lidé málem vyhubeni obry. Obři jsou vysocí a zdá se, že ne moc inteligentní a lidi jí jen pro zábavu, ne kvůli zdroji potravy. Zbytek lidstva postavilo troje hradby - Marii, Rose a Sinu. A tak malé procento lidstva, žije ve městech, chráněném za zdí, která je vyšší dokonce než nejvyšší obr. Jenže jednoho dne se objevil obr, kterému říkali kolosální obr a kopnutím udělal do hradby díru a ostatí obři díky ní prošli do měst a začali pojídat obyvatelstvo. Tím to vše začalo a lidé začali panikařit a snažit se utéct z města. Hlavní postava - Eren a Mikasa se rozeběhli ke svému domu, aby se podívali co je s mámou, ale když doběhli k domu, obrovský kámen (kus ze zdi) zavalil dům a jejich matka byla uvězněná pod troskami. Měla zpřelámané nohy a říkala Erenovi a Mikasan ať utečou, ale Eren chtěl zachránit svou mámu. Když však uviděli obra, který se přibližuje k ním, přiběhl na pomoc Hannes a měl odnést děti a utéct, ale chtěl toho obra zabít, jenže to nedokázal a tak se vrátil zpět a tak je tedy odtud odnesl. Ale když Hannes nesl děti a utíkal, Eren to všechno viděl - viděl, jak obr pojídá jeho matku.... ,,Ten den si lidstvo vzpomnělo... na hrůzu z jejich nadvlády a potupnou hanbu z života v kleci."
Na první pohled si budete myslet že je to nějaká kravina a bude se vám to možná zdát kruté a hnusné, ale je to opravdu skvělé anime! :o A myslím si, že ho nebudete jen tak moct vypnout XDD Prý že to teď už vypnu, ha ha ha a pokračovala jsem v dívání dál... :D

Levi :3

Počet dílů: 25
Titulky: české
Doba 1 dílu: cca 25 minut
Speciální díly: Shigeki no Kyojin: Kuinaki Sentaku, Gekijouban Shingeki no Kyojin, Shingeki no Kyojin OAD

PS.: Bude se dělat i 2. série!!! :D A tam se dozvíte také více o obrech a kdo je tedy kdo, prozradím vám i kdo to je :DD (obrázek s obry níž)

Obrázky:


2 TÝDNY ÚPLNĚ NA HOVNO...

9. března 2015 v 20:23 | AikoShizuki |  DIARY
Už jak jde z nadpisu vidět, asi dva týdny jsem měla katastrofální -.- a už bych je víckrát nechtěla. Samozřejmě se omlouvám že jsem se na blogu dlouho neobjevila, ale já to opravdu nedávala a měla jsem k tomu opravdové důvody :/ Přihodilo se mi toho spoustu, ale napíšu zde takové ty nejhorší. Nevím proč, ale z ničeho nic jsem jednoho dne začala nestíhat a tak se to táhlo až do minulého pátku - o víkendu se naštěstí vše dalo zpátky do rovnováhy.

Více v celém článku :)