2 TÝDNY ÚPLNĚ NA HOVNO...

9. března 2015 v 20:23 | AikoShizuki |  DIARY
Už jak jde z nadpisu vidět, asi dva týdny jsem měla katastrofální -.- a už bych je víckrát nechtěla. Samozřejmě se omlouvám že jsem se na blogu dlouho neobjevila, ale já to opravdu nedávala a měla jsem k tomu opravdové důvody :/ Přihodilo se mi toho spoustu, ale napíšu zde takové ty nejhorší. Nevím proč, ale z ničeho nic jsem jednoho dne začala nestíhat a tak se to táhlo až do minulého pátku - o víkendu se naštěstí vše dalo zpátky do rovnováhy.

Více v celém článku :)


No a tímhle to začalo, nestíhala jsem, známky se mi ve škole trochu zhoršily, dělala jsem vše na poslední chvíli, byla jsem totálně lenivá a podobně. Zničily se mi moje oblíbené boty. Počasí bylo úplně "na chuja", jednou ráno bylo škaredě a odpoledne hezky, pak na druhý den ráno sněžilo a odpo zase hezky, další ráno pršelo a opět odpo bylo hezky, no a když ráno bylo hezky, tak odpoledne škaredě - počasí na dvě věci :D (nevím už jak to bylo po sobě s tím počasím :D). Na druhém místě nejhorších věcí co se mi za těch posledních 14 dní stalo, bylo to, že mi obrazovka na počítači z ničeho nic zčernala a šla vidět jen bílá šipečka. Myslela jsem že to bude jen nějaký ten eror, ale nebyl :'( Bylo už celkem pozdě večer a tak jsem napsala kámošce, která tomu rozumí, zda neví co mám dělat a jak postupovat dál. Postupovala jsem podle jejích pokynů a když jsem dlouho držela F5, tak po mě pc začal řvát :D :D Ale myslela jsem že je definitivně kaput, protože vůbec nešel a nereagoval. Na druhý den jsem se šla zeptat strejdy, který počítačům rozumí ještě víc a pracuje s nimi v práci pořád. Říkal že to budeme muset celé přeinstalovat - takže všechno dělat od znova.

A teď první místo - ve čtvrtek ve škole po tělocviku o přestávce, jsem si všimla, že se mi na mobilu sám od sebe zapnul režim letadla (já jsem to opravdu nezapla a nikdo jiný se na můj mobil nedostane), no a tak že to vypnu, jenže... ono to nešlo ani za boha!! Kvůli tomu režimu mi nešel zapnout internet, a tak jsem vytáhla baterku a že mobil zapnu znova, ale to také nepomáhalo, zkoušela jsem ho restartovat, vytáhnout SIMku, paměťovku, baterku, ale stále nic... Pak už mi to ani tu SIMku nenašlo a já myslela že mě jebne. Bože já byla tak nasraná! Když jsem to řekla mamce, řekla mi, že je ten mobil stále v záruce a že ho půjdeme reklamovat, ale doteď do Ostravy ještě nikdo nezajel.. :D No, v ten den jsem ještě měla dodělat projekt (část s vizitkami, logem a atd.). Jelikož mi stále nešel počítač, musela jsem to dělat na notebooku, dát to do flashky, z flashky do počítače a přes počítač to dát vitisknout. (Měla jsem pc v nouzovém režimu, tak jsem tam pár věcí dělat mohla :)) Kliknu na tlačítko tisk a nic... tiskárna nefungovala -.- proto jsem zašla pro strejdu, aby to zkusil nějak zpravit, jenže tomu to taky nešlo. A tak hledal cosik na netu a nainstaloval nějaký program k tiskárně, ale ani to nešlo. Podíval se, jestli je tiskárna v pořádku, no a zjistil, že z tiskárny vypadl jeden kablík!!! :D Hej on byl tak naštvaný a já taky! :D Kablík se zapojil a vše jelo jako po másle.

Na druhý den v pátek, když jsem neměla ten mobil, tudíž ani ne budík, jsem stávala trošku později a dozvěděla jsem se, že dneska jdu ještě na oční ke kontrole. Do školy jsem si půjčila mobil od bráchy a odešla jsem nějak po 3. hodině. Asi 45 minut jsem chodila po městě (potkala jsem i třídní jak byla na nákupu v Tescu :DD) a pak pro mě mamka s babi přijely a jely jsme do Nového Jičína na oční kliniku. Ale předtím, když jsem se tak procházela po městě, nějak ta špatná nálada ze mě vyletěla a já se opět po dlouhé době cítila skvěle a spokojeně :)

V sobotu mi mamka našla její starý mobil, že ho budu mít do té doby, než budu mít můj z5, jenže když jsem tam chtěla dát SIMku, tak... Já mám Micro SIM a do toho starého je normální SIMka že... :D Takže teďka ten mobil budu mít nejmíň na měsíc jen na budíka a čas :D A měsíc budu bez volání, psaní - bez jakéhokoliv kontaktování, pokud teda nezajdu na notebook nebo na tablet :D No a na závěr - pc jsme ještě nepřeinstalovali, mobil nereklamovali a boty taky ne :D Ale jinak už jsem naprosto v pohodě :D

Měli jste někdy nějaký problém s pc nebo mobilem?

By AikoShizuki
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama