PŘIJÍMAČKY NA STŘEDNÍ

18. března 2015 v 20:06 | AikoShizuki |  DIARY
Za ani ne měsíc začínají přijímací zkoušky a kromě přípravy ve škole jsem se ještě skoro vůbec nepřipravovala, a tak bych opravdu mohla konečně začít. Přijímačky se budou psát 15.4. (na moje narozky... budu mít patnáctého dubna roku 2015 patnáct :D), takže moc času už bohužel nezbývá.

Já si podala první přihlášku na moderní informační technologii v Rožnově p. R. (státní) - je to úplně nový obor a zřejmě i jediný v ČR. A druhou na počítačové systémy - správa sítí ve Frýdku-Místku (soukromá). Ten největší problém je, že budu psát z matiky, češtiny, angličtiny a informatiky - bude to záhul. V angličtině nejsem až tak dobrá... :D takže jí se bojím totálně nejvíc a jsem si celkem jistá, že to nedám, ale tož uvidíme za měsíc.


Zítra jdeme s mamkou na nějakou pracovní schůzku či co to vůbec je :D do Frýdku a 26. jdu na modelové semináře z AJ - příprava k přijímací zkoušce z angličtiny taky do Frýdku.

Takže jsem se rozhodla, že se zase s blogem pozastavím, abych se mohla připravovat na přijímací zkoušky. Ale! - po přijímačkách mám naplánované udělat nový design. Myslím si, že se z toho bude lépe číst a snad bude blog vypadat líp :)

Jo a v úterý jsme už dostali naše třídní mikiny - zepředu s nápisem 9.A a zezadu máme v kostkách naše jména. Jsou šedé, měkoučké :D, s kapucí a extra dlouhýma šnůrkama :D Ale jsou úplně boží :3 ikdyž nejde poznat, že ta devítka je opravdu devítka. Hodím sem pak obrázky :)

Jdeš také tento rok na střední? A když ano, na jakou? :)
By AikoShizuki
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama