♥ SHINGEKI NO KYOJIN ♥

10. března 2015 v 13:17 | AikoShizuki |  Seriály

Tohle anime patří k mým nejoblibenějším :3 - Shingeki no Kyojin/Attack on Titan [SnK/AoT]

j: Před několika stoletími, byli lidé málem vyhubeni obry. Obři jsou vysocí a zdá se, že ne moc inteligentní a lidi jí jen pro zábavu, ne kvůli zdroji potravy. Zbytek lidstva postavilo troje hradby - Marii, Rose a Sinu. A tak malé procento lidstva, žije ve městech, chráněném za zdí, která je vyšší dokonce než nejvyšší obr. Jenže jednoho dne se objevil obr, kterému říkali kolosální obr a kopnutím udělal do hradby díru a ostatí obři díky ní prošli do měst a začali pojídat obyvatelstvo. Tím to vše začalo a lidé začali panikařit a snažit se utéct z města. Hlavní postava - Eren a Mikasa se rozeběhli ke svému domu, aby se podívali co je s mámou, ale když doběhli k domu, obrovský kámen (kus ze zdi) zavalil dům a jejich matka byla uvězněná pod troskami. Měla zpřelámané nohy a říkala Erenovi a Mikasan ať utečou, ale Eren chtěl zachránit svou mámu. Když však uviděli obra, který se přibližuje k ním, přiběhl na pomoc Hannes a měl odnést děti a utéct, ale chtěl toho obra zabít, jenže to nedokázal a tak se vrátil zpět a tak je tedy odtud odnesl. Ale když Hannes nesl děti a utíkal, Eren to všechno viděl - viděl, jak obr pojídá jeho matku.... ,,Ten den si lidstvo vzpomnělo... na hrůzu z jejich nadvlády a potupnou hanbu z života v kleci."
Na první pohled si budete myslet že je to nějaká kravina a bude se vám to možná zdát kruté a hnusné, ale je to opravdu skvělé anime! :o A myslím si, že ho nebudete jen tak moct vypnout XDD Prý že to teď už vypnu, ha ha ha a pokračovala jsem v dívání dál... :D

Levi :3

Počet dílů: 25
Titulky: české
Doba 1 dílu: cca 25 minut
Speciální díly: Shigeki no Kyojin: Kuinaki Sentaku, Gekijouban Shingeki no Kyojin, Shingeki no Kyojin OAD

PS.: Bude se dělat i 2. série!!! :D A tam se dozvíte také více o obrech a kdo je tedy kdo, prozradím vám i kdo to je :DD (obrázek s obry níž)

Obrázky:
Pšššš, to jsou oni ;)

Bramborová holka:D

Levi a ten jeho znuděný výraz.... :'DDDD Ale občas se i usmějě! :DD - poslední obrázek :DD

By AikoShizuki ♥
 


Anketa

Díváš se na Anime?

Jasně!!
Jak kdy
Ne

Komentáře

1 CharlesSpind CharlesSpind | E-mail | Web | 23. srpna 2017 v 12:32 | Reagovat

<a href=https://www.viagrapascherfr.com/>Click here...</a>

2 RoberteVero RoberteVero | E-mail | Web | 28. listopadu 2017 v 16:21 | Reagovat

Doctor Who is now considered a British Institute and has come a long way since it first aired on November 23rd 1963. The very first show saw the Doctor travel 100,00 years into the past to help some dim cavemen discover light. After 26 seasons and seven Doctors later the series came off our screens in 1989 much to the disappointment of the huge devoted fanbase. In 1996 an attempt was made to revive Doctor Who but it wasnt until June 2005 when it came back with a vengeance with Christopher Eccleston as the ninth Doctor that put the series back on the map as it were. It then went on for 5 years with David Tenant portraying the Doctor until 2010 when Matt Smith took over the role. Today it is still a great family show and has attracted many new fans.
<a href=https://www.cialissansordonnancefr24.com/cialis-effet-duree/>https://www.cialissansordonnancefr24.com/cialis-effet-duree/</a>

3 PhilipEntib PhilipEntib | E-mail | Web | 28. listopadu 2017 v 16:38 | Reagovat

ome people, especially those running on busy daily schedules tend to use the pills to help maintain weight since they can not afford to follow all the diet programs. This is not advised. It is recommended that one seek advice from a professional in this field before using the pills. This can save one from many dangers associated with the misuse.

The diet pills should always be taken whole. Some people tend to divide the pills to serve a longer period of time. This is not advised and can lead to ineffectiveness. If it is required that one takes a complete tablet, it means that a certain amount of the ingredients are required to achieve the desired goal. It is also recommended that one does not crush the pill and dissolve it in beverages. Chemicals found in beverages have the potential of neutralizing the desired nutrients in the pill thereby leading to ineffectiveness. The best way to take the tablets is swallowing them whole with a glass of water.

<a href=https://www.cialissansordonnancefr24.com/pays-ou-le-cialis-est-en-vente-libre/>https://www.cialissansordonnancefr24.com/pays-ou-le-cialis-est-en-vente-libre/</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama