Srpen 2015

AHOJ VÝZVA? POJĎTĚ SE MNOU DO TOHO! :)

31. srpna 2015 v 19:18 | AikoShizuki |  DIARY
Ahoj! :D
Včera jsem se byla s kámoškou projet na kolech po cyklostezce z Vlčovic do Mošnova. Cyklostezka je pěkná, jsou tam i odpočívadla a před Příborem je dokonce i hospoda jménem Orinoko. A ještě před hospodou jedete podél potoka > Lubina. Na kraji potoka je z kamínků udělaný takový poloostrov, tam si můžete udělat třeba táborak, odpočinout si, vykoupat se ve vodě a podobně. O pár metrů dál je splav a za ním jsou obrovské kameny, na kterých si můžete posedat. Nádherné to tam je ^^ V Mošnově jsme si dali po půl hodinovém čekání zmrzlinu a pak ledovou tříšť. Taky jsme zajeli na letiště, kouknout se a abychom se mohly ještě projet dál. Ale jak jsme se vracely, něco mě napadlo! Víte jak jdete po horách, na vyjížďku na lodích a podobně. Většina lidí zdraví ty druhé. No a já si řekla, proč nezdravit i na kolech? Někteří zdraví, ale to bývají vyjímky. Takže jsem řekla Danči (ta kámoška co semnou jela), že bychom mohly zdravit úplně každého, koho potkáme. Nejen ty na kolech. Sice Danča furt něco proti tomu měla a že mě nezná a bla bla, ale já se držela svého. Kohokoliv jsem potkala, tak jsem se na něj podívala a řekla: ,,Ahoj!" a usmála jsme se. Někteří se na mě dívali jak na debila, jiní se zasmáli a odpověděli mi :3

By AikoShizuki

A než ti, co mě ukamenují, že je to debilní nápad, že jsem trapná a podobně. Tak ať si nakakaj, mám svůj názor a držím se ho. Vždyť se už nikde nezdraví (nemyslím ve velkoměstech, kde kolem vás projde tisíce lidí...), možná ještě ve vesnicích. V naší ano. Řeknu vám dvě příhody s kámoškama z města.

První - S kámoškou jsme šly k nám domů a po cestě jsme potkaly jednu paní z naší vesnice. Pozdravila jsem a ona mě taky, zašly jsme o kus dál a kámoška se na mě dívala a ptala se mě, proč jsem jí pozdravila když ji neznám? Wtf?! Jsem slušně vychovaná a tak pozdravím a nebudu ze sebe dělat borku, která zdraví jen své kámoše.
Druhá - Jeli jsme se s mamkou, tetou a děckama projet na kolech. Ještě jsme stále byli v naší vesnici, já projela kolem nějaké paní, pozdravila jsem a jela dál. Na druhý den mi kámoška na brigádě řekla, že jsem potkala její mamku a proč jsem ji pozdravila, když ji neznám? No a co?! Co vám sakra všem z města vadí na tom, že pozdravím lidi, které neznám?! Žiji s nima v jednom malém místě, tak proč nepozdravit? Samozřejmě nezdravím lidi ve městě :D V naší vesnici všechny, i ty, kteří tam nežijí, jen procházejí.

Takže mě napadlo, sem něco napsat. Vyzývám vás všechny, kteří si tohle přečetli, aby řekli každému, kolem kterého pojedou na kole, kolečkových, skatebordu a na čemkoliv co vás napadne, prosté slovo "AHOJ" a usmáli se :) Nevím jak vy, ale já jim chci zpříjemnit den, "seznámit" se na těch pár sekund s novými lidmi :D, sledovat jejich reakci, zasmát se a být spokojená, že jsem někoho rozesmála :) Co si o tomhle myslíte?

Přidejte se a pojďte se mnou do toho! ^^

By AikoShizuki

STŘEDNÍ SE MI BLÍŽÍ

29. srpna 2015 v 23:25 | AikoShizuki |  DIARY
Nazdárek! :)
Ano ano, jak už jste slyšeli snad od každého, prázdniny se nám opravdu krátí a za nimi přichází naše oblíbené slovo - škola. Najdou se i lidé, kteří tohle slovo mají rádi, ale já k nim nepatřím :D Již za tři dny, mi začíná další fáze mého života. Zase úplně něco jiného... střední škola. Je to prý nejlepší období života, takže bych se měla těšit a podobně, já to ale cítím jinak. Jelikož jdu na průmyslovku, tak tam budou samí kluci a vyjímečně nějaké ty holky - to bude ale výýýběr :3 :D - jenže, upřímně? Já to s klukama nějak moc neumím a holky znám zatím jen dvě, co tam semnou budou a to navíc přes fb. Sice hodně holek a ženských mi řeklo, že někdy jsou kluci mnohem lepší něž holky, což možná že aj jo, ale nevím. Takže se bojíím :/ Ale každý zažil a zažije nástup do nového kolektivu, do nové školy, města... takže to musím taky zvládnout!Už vidím, jak příjdu do školy a všichni se na mě budou dívat jak na debila, a já nebudu vědět co dělat, asi nic? Co když se mě někdo na něco zeptá? Co budu dělat?! :D Nemám ráda, jak na mě lidi zírají, ale asi se zachovám jako jedna blogerka - "...baví mě pozorovat lidi, jak na mě koukají. Někdy jako na debila, někdy je to pobaví a já jsem pak šťastná, že jsem jim prozářila den." > celý článek ZDE. A přesně tímhle bych se měla držet. Samozřejmě to nemyslím tak, že když se mi budou líbít věci z kontejneru, že si je vezmu na sebe a půjdu s tím po městě... :D Ale prostě... každý člověk je jiný a každému se líbí něco jiného a má jiný vkus. Takže když se mi bude líbit nějaké přehnaně roztomilý outfit, vezmu si ho a ať se na mě klidně lidi dívají - prozářim jim den ^^.

Fall Out Boy - Centuries

Trošku jsem odbočila od tématu, ale co už :D Takže co vy, kdepak jdete? A těšíte se? Nebo už jste doma? Podělte se se svými odpovědi a pocity. :)

BY: AikoShizuki

KUROSHITSUJI: BOOK OF CIRCUS

24. srpna 2015 v 19:23 | AikoShizuki |  Seriály
A máme zde 3. sérii oblíbeného anime Kuroshitsuji :3

Děj: Další příběh, se bude odehrávát v cirkuse. Cirkus "Noemova archa" je známý po celém Londýně, díky svým kaskaderským kouskům. Avšak královna se domnívá, že právě oni pomou za to, že záhadně mizí malé děti. Proto poprosila Ciela Phantomhiva a jeho démona Sebastiána, aby zjistili kdo za to může. Ciel a Sebastian se budou snažit, aby mohli zapadnout do cirkusu a zjistit tak, proč se ztrácejí malé děti.


Počet dílů: 10
Titulky: slovenské
Doba 1 dílu: cca 25 min.
Předchozí série: Kuroshitsuji 2
Nadcházející série: Kuroshitsuji: Book of Murder

Obrázky:

DNES OD PŮLNOCI DO 4 RÁNO

13. srpna 2015 v 10:39 | AikoShizuki |  ČLÁNKY
Nazdárek!
Tak co, dívali jste se dneska na ty padající hvězdy? Viděli jste něco? :) Já jsem kukla ven po dvanácté, ale neviděla jsem ani jednu. Mělo to být přibližně od těch dvanácti do čtyř. Ráno jsem se ptala babi a tety a ty taky říkaly, že nic nešlo vidět, tak nevím :D Na Idnesu také psali > ZDE. Možná že kdybych se dívala po té druhé hodině, kdy měsíc zapadne, možný bych jich i pár viděla. No co, co bylo, to bylo. Hezky zbytek dne ;)
By AikoShizuki

KRÁSNÝCH DESET TISÍC!

12. srpna 2015 v 23:53 | AikoShizuki |  NOVINKY
Děkuji všem, co zde na můj blog chodíte, ale i těm, kteří an něj z čista jasna narazili! :)

10000, to už si myslím že je dost. Jste úžasní, moc si toho vážím, miluju vás ;*

Memphis - Spojení :3

Vaše AikoShizuki

NAUŠIKA Z VĚTRNÉHO ÚDOLÍ

12. srpna 2015 v 9:31 | AikoShizuki |  Pohádky / filmy

Děj: Je to příběh o holčině jménem Naušika, která je tak trochu blázen do přírody a snaží se objevovat nové poznatky. Od obrovské globální katastrofy už uběhlo několik let, ale stále konflikt mezi lidmi a přírodou pokračuje. Toxická zkáza pohlcuje svět a mocná příroda, reprezentována obrovským inteligentním hmyzem, vede nelítostný oboj s lidmi. Vše se zdá ztracené, avšak se objeví Naušika a zachrání celý svět! :D

Pozn.: Naušika z větrného údolí (Nausicaä of the Valley of the Wind / Kaze no tani no Naushika, je první celovečerák od oblíbeného Hayao Miyazakiho. Byl vytvořen roku 1984.

Krunýř obroně a Naušika

Ke shlédnutí: Ulož.to
Scénař: Hajao Mijazaki
Délka:116 minut
Dabing / titulky: cz dabing

Obrázky:

VNITŘNÍ DÉMON

12. srpna 2015 v 0:25 | AikoShizuki |  ČLÁNKY
Ahoj,
jak už název článku odpovídá, "Vnitřní démon" je téma týdne. Už jak jsem viděla tyhle dvě slova, tak jsem hned věděla, že o tomhle napíšu článek. Jen je tu menší háček - tak trochu nevím co k tomu napsat :D Ale tak dokopu se k tomu :D

UKÁZKA FOTEK ZA ČERVENEC

3. srpna 2015 v 23:16 | AikoShizuki |  DIARY
Čauki!
Dneska jsem si listovala mýma fotkama na mobilu a upravovala a mazala jsem je. A tak mě napadlo, že bych vám zde mohla dát fotky, které jsem za tento červenec pořídila a ukázala vám tak, co jsem dělala, kde jsem byla a podobně :) Jelikož mám fotky a videa automaticky roztříděné, tak snadno poznám kolikátého byly vyfocené. Jo a ještě se omlouvám zá mou menší nepřítomnost, protože minulý týden jsme měli celý dabitý. Bohužel jsem každý den nefotila, takže občas z toho výletu zůstane vzpomínka jen v mé hlavě :D No nic, jdu vám ukázat co jsem nafotila :), jak pěkné, tak trapné :D (btw. ne úplně všechny fotky zde ukážu... :D)

Chceš vidět co mám v mobilu? :P Otevři si celý článek.