VNITŘNÍ DÉMON

12. srpna 2015 v 0:25 | AikoShizuki |  ČLÁNKY
Ahoj,
jak už název článku odpovídá, "Vnitřní démon" je téma týdne. Už jak jsem viděla tyhle dvě slova, tak jsem hned věděla, že o tomhle napíšu článek. Jen je tu menší háček - tak trochu nevím co k tomu napsat :D Ale tak dokopu se k tomu :D


...
Každý z nás má v sobě vnitřního démona, který se ukrývá nejhluběji v naší mysli co to jde. Avšak občas dokáže tak zesílit, až vyletí na povrch. A pak na vás vznikají ty nepříjemné vzpomínky. Jste ten nejhodnější a nejohleduplnější člověk co může kdy existovat, ale váš vnitřní démon se někdy ukázat musí. Můžete se pokoušet tomu zabránit jak nejvíce dokážete, ale on si stejně nějakou tu cestu ven najde a přemůže vás a vy s tím ni nenaděláte. Každý jendou vybuchne, z toho si nic nedělejte.

Tak třeba příklad na mě. Snažím se být v pohodě, klidná, milá, ohleduplná apod.. Z čista jasna, se objeví poblíž můj bratr a začne do mě rýpat. Dělat na schvály, vyhrožovat a další tyhle věci malých dětiček... Říkám si, ,,Buď klidná, nestojí ti to za to, ignoruj ho..." Bum! A je venku! Vyletí ze mě (Tak jako vůbec to nezní úchylně :D) a já jsem úplně někdo jiný. Začnu ho honit... začnu utíkat k bráchovi (-.-" :D), seřvu ho na dvě doby, a nějaká ta facička taky vyletí. Když ode mě začne utíkat a jít si stěžovat, najednou se můj démon opět vrátí zpět na své místo a já se najednou z ničeho nic cítim zase v pohodě, odpočatá. Nevím co to je sakra, jestli to nedělá jen mě, ale mám pocit, že nejsem sama. Zdá se mi, že jsem jěště ani neviděla člověka, který by nevybouchl.

"Imagine Dragons - Demons"

No ale stejně, když se nad tím tak zamyslím, je to zvláštní. Jak se může z tak úžasného člověka stát tak zlý člověk? Kde je ta příčina? Proč se to stává? Zamyslete se a pokud chcete, napište mi svůj názor na tohle téma :)

By AikoShizuki
 


Komentáře

1 Yama-chan Yama-chan | Web | 12. srpna 2015 v 13:07 | Reagovat

Podle mě se člověk rozčílí ze dvou důvodů. Zaprvé kvůli démonovi:).A za druhé ,protože každý má nějaký spouštěč a někdy se toho do tebe toho tolik nasákne ,třeba všechny maličkosti , kvůli kterým jsi se nenaštvala, jelikož byli tak malé , že tě to ani moc nevivedlo z míry a potom najednou BUM! Jako když odpálíš bombu. Všechno to vyjde najednou.
Teda aspoň takhle to beru já.
Napsala jsi moc hezký článek a já budu chodit tvůj blog pravidelně navštěvovat
:-D :-D .

2 AikoShizuki AikoShizuki | E-mail | Web | 12. srpna 2015 v 15:41 | Reagovat

[1]:Jj :) Každý jsme jiní, ale stejně máme vždycky něco společného.
Btw. Díky díky :-D A ten tvůj taky asi začnu navštěvovat ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama