KDYBYCH SE STAL MILIONÁŘEM

4. října 2015 v 23:08 | AikoShizuki |  ČLÁNKY
Nazdárek,
mám pro vás další můj článek k tématu týdne > "Kdybych se stal milionářem". Kdyby se tak opravdu stalo a ze mě by byl milionář, tedy milionářka - zní to tak zajímavě - tak bych si toho užívala, ale přitom myslela na to, že si nějaké peníze musím nechat uzamknout, abych je hned neutratila a nestal by se pak ze mě bezdomovec, páč bych neměla z čeho platit ten nádherný velký dům, auto, zahradníka, moji stylistku a podobně..


Více v celém článku.


:3 Duke Dumont ft. Jax Jones - I Got You

Představovala bych si to nějak takhle:

Hned bych odcestovala někde pryč, někde poblíž moře. Postavila bych si nějaký mrtě luxusní velký přímořský dům s velkými okny až po zem, který by byl moderně zařízen a alespoň trochu ekologický. Samozřejmě bych si do něj najmula uklízečku, která by mi dejme tomu tak 2x týdně uklidila celý barák. Možná radši dvě, aby to stihly všechno uklidit :D Hlavní vchod by byl směrem k cestě. Jdeme na jednotlivé místnosti. Kdybych vešla hlavním vchodem, uvítala by mě obrovská skříň plná bot a bund s velkým zrcadlem. Hned vedle by byla místnost pro mojí kočičku a pejska ^^ Prošla bych dveřmi a ocitla bych se v rozsáhlém obývacím pokoji, spojeným s kuchyní. V obýváku bych měla obrovskou plazmovou televizi s 3D možností sledování, s vysoce kvalitními reprobednami a velký pohodlný gauč, vedle kterého by byl nějaký pěkný stromeček v kvetináči. Na konferenčním stolu by byly nějaké ty dekorace, a byl by skleněný. V kuchyni bych měla veškeré moderní zařízení od dvoudvířkové otevírací lednice až po odšťavňovač. Ještě by na tomhle patře byla jedna menší koupelna. Samozřejmě všude nejrůznější doplňky.

Teď jdeme po nádherném schodišti na druhé patro. Stála by zde chodba s knihovnou a křesílky. Další obrovská místnost, by byla ložnice. Měla bych zde velkou vysokou postel a balkón s výhledem na moře. Ložnici bych měla na východní straně, takže by mi sem ráno svítilo slunce. Naproti posteli bych měla na stěně pověšenou televizi, také by tam stál velký psací stůl a nějaké křesílko. Nesmím zapomenout na průchod do další místnůstky - na mou šatnu :3 V ní obrovské otevřené skříně na každé straně stěny plné oblečení, doplňků a podobně. Naproti ložnice by byla veliká koupelna, jak se sprchou tak s vanou. Hned vedle by byl záchod. Vedle koupelny by stála menší posilka s nějakým dobrým rádiem a reprobednami. Vedle ložnice by byl ještě pokoj pro hosty. Opět doplňky všude.


Z obýváku bych vyšla ven na mou zahradu. Byl by tam přístřešek s posezením a grilem. Poblíž by byl zabudovám bazén do země a vedle něj lehátka se slunečníkem. Na zahradě bych také měla spostů okrasných stromečků, keříků a kytiček. O které by se staral zahradník. Pozemek by byl celý na rovném povrchu, tudíž můžu dělat na zahradě cokoliv, hrát nejrůznější hry, nebo třeba pořádat nějakou akcičku... cokoliv. A také u baráku bych měla boudu pro psa a misky pro něj i pro kočku. Přes zahradu bych došla k moři :3 U domu bych měla garáž, kde by stálo luxusní autíčko a taky bych měla v přístavu svou vlastní jachtu. A okolo domu velký plot.

Tím by prohlídka domu zřejmě skončila, teď se vrhneme na to, co bych dělala o volném čase. Samozřejmě, že bych chodila do práce, ale do nějaké s velice dobrým platem :D No, takže ve svém volném čase, bych chodila s práteli na různé akce, posezení, třeba na bowling a podobně. Také bych hodně shopovala, jezdila na dovolé za poznáním nových zemí, chodívala bych si někde užívat s mým manželem a nebo s celou rodinou. Btw. měla bych božského manžela, dvě děti, psa a kočku :D Také bych chodila do center se zrelaxovat, zasportovat...


To je asi vše :D Bylo by to úplně luxusní :3 ale to se zřejmě asi nikdy nestane... :D It's only a dream.

By AikoShizuki
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama