Listopad 2015

12 DŮVODŮ PROČ MILOVAT WE HEART IT

22. listopadu 2015 v 14:45 | AikoShizuki |  ČLÁNKY
Ahojky,
chci se s vámi podělit o to, co mi hned dokáže změnit náladu > je to we♥it. Webová stránka, která je plná fotografiemi, obrázků, gifů, či něčí tvorby. Jasně, že existuje i například tumblr, pinterest a já nevím co všechno. Ale já si zkrátka oblíbila we♥it.

1. MOTIVACE

Tady najdete motivaci na cokoliv. Někteří, teda většina lidí si s tím tak pěkně pohraje, že vás to opravdu nakopne naplno!


2. S NOVOU TAPETOU BUDETE SPOKOJENI

Taky chcete mít úžasné tapety na mobilu, které vás vždy potěší, když si zapnete mobil či cokoliv jiného? Jasně že najdete hodně obrázků s velkým rozlíšením pro váš počítač nebo notebook, ale moc bych na tohle nespolíhala. Já raději sáhnu po mobilu a tabletu :)NEW DESIGN #2

21. listopadu 2015 v 21:08 | AikoShizuki |  NOVINKY
Ahojte všichni,
jak jste si mohli všimnout, změnila jsem design blogu. Určitě jste už narazili na vizuálně podobný design jako mám teď já, ale jelikož já We Heart It miluju (někdy jsem na něm úplně závislá...), tak jsem si to prostě taky musela vytvořit... :D Doufám že to nebude mít za nějakou dobu každý blog, to by pak bylo. Ale prostě je to tak a mě se to líbí. Ale! Budu to mít trochu jiné než ty ostatní blogy, přibližně pravidelně budu měnit obrázky v menu. Bude to tak jednou za dva týdny, více asi ne. Jinak jsem také pozměnila rubriky a rozdělění článků, ale ty nejdou moc poznat. Máte zde taky více odkazů na mé oblíbené blogy. A mojí fotku!! :D Jsem tam sexy coo? :3 :DD Anketa zmizla z menu, ale v článcich stále bude. No to bude vše k informacím :) Tady máte pro srovnání designu na notebooku.

Před

Po

A tady na mojem ntb.

By AikoShizuki

SÍLA SLOV

15. listopadu 2015 v 22:46 | AikoShizuki |  ČLÁNKY
Ahoj,
říct něco z očí do očí je úplně něco jiného než si psát přes messenger. A právě o tomhle dnes budu psát. Znám to z mé vlastní zkušenosti, protože jsem na začátku vždy strašně stydlivý člověk.. někdy bych se za to vyliskala. Každopádně, když už někoho znám delší dobu než jen týden a jsme spolu často, jakoby se ze mně stal úplně jiný člověk. Najednou se někde ve mě otevře blok, který ze mě dělá tu nebohou nemluvící chudinku, a udělá ze mě ukecanou puberťačku, která občas řekne nebo udělá takovou kravinu, že mi to pak každý připomíná :D. A ten, který mě zná déle a jsme spolu dobří kamarádi, dobře ví, že jsem schopna snad čehokoliv.. :D Ale ten co mě tak moc nezná, by to do mě nikdy neřekl.

Když jsem na messengeru či fb (tož je to to samé, ale mess je pro mě lepší) s někým koho moc neznám, píšu si sním normálně, ale když spolu mluvíme v realitě, je to poněkud jiné... "Co mám říct? Co mám dělat? Jaké téma zvolit?.." Napsat někomu je velmi easy, dokážu psát o čemkoliv, ale říct to, no to je horší. Nebo s někým něco plánovat, probrat spolěčně vážné téma a podobně, je vždy lepší si promluvit. Síla slov z úst je mnohem silnější, než ta z obrazovky.

Selena Gomez - Same Old Love


By AikoShizuki

JEDNOROŽCI ^^

8. listopadu 2015 v 22:28 | AikoShizuki |  DIARY
Ahojte všichni :)
Ve škole v předmětu "Programování webových aplikací" se právě učíme, jak dělat své vlastní weby. Proto jsme dostali úkol, že si máme zkusit nějakou tu stránku vytvořit pomocí PSPadu a Endora.cz. Odkaz na můj web sem radši dávat nebudu, protože na něm stále budu pracovat a zkoušet nové věci a podobně, takže vám zde udělám článek, o tom, o čem jsem psala na svůj web... Jednorožci! :D Vše co si přečtete je opravdu jen z mé hlavy.. co mě napadlo, to jsem napsala. Takže pojďme na to ;)