12 DŮVODŮ PROČ MILOVAT WE HEART IT

22. listopadu 2015 v 14:45 | AikoShizuki |  ČLÁNKY
Ahojky,
chci se s vámi podělit o to, co mi hned dokáže změnit náladu > je to we♥it. Webová stránka, která je plná fotografiemi, obrázků, gifů, či něčí tvorby. Jasně, že existuje i například tumblr, pinterest a já nevím co všechno. Ale já si zkrátka oblíbila we♥it.

1. MOTIVACE

Tady najdete motivaci na cokoliv. Někteří, teda většina lidí si s tím tak pěkně pohraje, že vás to opravdu nakopne naplno!


2. S NOVOU TAPETOU BUDETE SPOKOJENI

Taky chcete mít úžasné tapety na mobilu, které vás vždy potěší, když si zapnete mobil či cokoliv jiného? Jasně že najdete hodně obrázků s velkým rozlíšením pro váš počítač nebo notebook, ale moc bych na tohle nespolíhala. Já raději sáhnu po mobilu a tabletu :)3. ROZTOMILOST? NA KAŽDÉM ROHU

Skutečně, pokud nmilujete roztomilost jako já, naleznete ji tam všude ^^


4. MĚSTA, PŘÍRODA, ZVÍŘATA A PODOBNĚ

Také by jste nejraději vypadli a šli se podívat na nějaká úžasná místa? Tady se o to postarají. Alespoň vidět to na obrázku.. Vidíte ůžasnou fotografii například v lese? Co s tím uděláme? Seberem se a jdem do lesa! Když do něj vstoupím, nejspíš si řeknu něco jako: "Ježiš tady je to ták obyčejné a nudené..." Ne, to nikdy! Musíte si všímat každých maličkostí a užívat si to co to dá :3


5. WE♥IT JAKO MOJE TERAPIE

Je to tak. Pokud máte špatný den, cítíte se smutně, opuštěně nebo třeba naštvaně, ba naopak jste spokojení, šťastní, skáčete radostí, prohlédnete si WeHeartIt a budete se cítit ještě lépe. Na mě to tak velmi moc působí. Při projíždění se vždy cítím šťastněji a pokaždé se alespoň jednou usměju :) Všímam si pak maličkostí, které mě dokážou udělat šťastnou. Zřejmě nebudu sama, protože už jsem narazila na spoustu podobných případů.


6. STYL

Neexistuje pro to jen Instagram, ale i WeHeartIt. Tipů jak se oblíkat a co k čemu sladit je nekonečně mnoho.


7. NEJEN WEB

Nemáte we♥it jen jako web, ale i jako aplikaci. Takže s váma může být na každém kroku.


8. INSPIRACE

Pro mě je to nejvíce inspirativní web, který znám. Inspirace josu zde na všechno. Už mě opravdu hodně obrázků inspirovalo na tolik, že jsem si díky nim udělala spoustu věcí. Také více fotím maličkosti a detaily, užívám si a všímám si více než dřív. A hlavně ty texty... ♥


9. ORIGINÁLNÍ

Najdete zde originální fotky i obrázky, ale v tom velmi dobrém smyslu ^^


10. KAŽDÝ SI TAM NAJDE SVÉ

Fakt že jo, každý si tam najde svoje. To co se mu líbí a má rád, uvidí, že není sám, ale je s ním mnohem více lidí, kteří vytvářejí či posílají podobné dál.


11. ZÁBAVA A PŘIZNÁNÍ KRUTÉ PRAVDY

Občas vás nějaký příspěvek opravdu dorazí :D A vy se pak smějete jak trotl. Správné načasování, tvorba uživatelů, texty, gify a další vás dostane. Ale občas narazíte na takové, nad kterými se zamyslíte a uznáte, že je to pravda či krutá pravda.


12. ♥ WE♥IT IS MY LIFE ♥

Prostě co na to říct, já prostě we♥it milujuu :3 ^^


A jak to máš ty s WeHeartIt?

By AikoShizuki
 


Komentáře

1 Lucka Lucka | E-mail | Web | 22. listopadu 2015 v 15:00 | Reagovat

Já jsem tam popravdě nikdy nebyla, i když tu stránku znám už dlouho, ale teď jak jsi o tom napsala, jsem se musela zaregistrovat, krásné obrázky. :-)

2 @&%...?! @&%...?! | Web | 22. listopadu 2015 v 15:03 | Reagovat

Mám to naprosto stejně!:-D
Jinak moc hezký blog ❤

3 AikoShizuki AikoShizuki | E-mail | Web | 22. listopadu 2015 v 16:52 | Reagovat

[2]: :D Děkuju :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama