JEDNOROŽCI ^^

8. listopadu 2015 v 22:28 | AikoShizuki |  DIARY
Ahojte všichni :)
Ve škole v předmětu "Programování webových aplikací" se právě učíme, jak dělat své vlastní weby. Proto jsme dostali úkol, že si máme zkusit nějakou tu stránku vytvořit pomocí PSPadu a Endora.cz. Odkaz na můj web sem radši dávat nebudu, protože na něm stále budu pracovat a zkoušet nové věci a podobně, takže vám zde udělám článek, o tom, o čem jsem psala na svůj web... Jednorožci! :D Vše co si přečtete je opravdu jen z mé hlavy.. co mě napadlo, to jsem napsala. Takže pojďme na to ;)Jednorožec je to nejčistější zvíře jaké kdy žilo. Narodí se tak, že po vyplnění nějakého dobrého skutku se nad námi objeví duha, když do ní pronikne paprsek slunce, objeví se nový jednorožec. Poté se teleportuje a vyjde z moře. Až uschne, objeví se mu křídla a doletí na Bonbónovou horu, kde žije s ostatníma.


Vidět jednorožce není nic těžkého, buď si zajedete na Bonbónovou horu, kde se pasou a nebo si počkáte v lese u křišťálové studánky, kam chodí pít. A nebo si v Google mapách najdete, kde se právě vyskytujou. Následně si je můžete odchytit a mít jej jako domácího mazlíčka či dopravní prostředek :)


Smutnější avšak praktičtější věci ohledně jednorožců

To, co vám právě teď řeknu, je velmi smutná věc, ale nejde tomu odolat - doslova... Jednorožci neslouží jen jako dopravní prostředek, mazlíček či pomocník v nouzi, ale také se loví. Pytláci si na ně počkají v lese u křišťálové studánky pro jednorožce a tam je zabijou. Poté jej prodávají speciálním firmám, které jej zužitkují. Dělá se z nich například jednorožčí krev, která dokáže vyléčit zranění. Avšak horší je, když je nechávají trpět, protože ze slz jednorožce, jde zachránit něčí život a nebo se z něj dá vyrobit kouzelná tekutina, z které můžeme mít obrovskou sílu, neodolatelný půvab a podobně. A teď ta neodolatelná část.. Zakázané firmy z něj vyrábějí třeba slaninu či zmrzlinu. Ano je velice lahodná a zdravá, avšak nadměrné množství vám způsobí to, že se proměníte v jednorožce. První příznaky jsou takové, že blijete duhu, máte na čele roh a ze zadku vám vyroste krásný bílý ocas, ze kterého si následně můžete plést copánky.

By AikoShizuki ♥
 


Komentáře

1 Adel Kitty Adel Kitty | Web | 11. listopadu 2015 v 22:19 | Reagovat

Tak ta první věta mě naprosto dorazila :D :D :D :D :D :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama