Prosinec 2015

TEA TAG

30. prosince 2015 v 12:06 | AikoShizuki |  TAGY
Čauves,
dlouho jsme neudělala nějaký tag, tak tady jeden máte. Vybírala jsem který, ale jelikož poslední dobou hodně piju a miluju čaje, tak jsme se rozhodla, že udělám TEA tag. Má to 16 otázek, takže pokud chcete vidět mé odpovědi až do konce, otevřete si celý článek :)

1. Teplý nebo studený?
Když mi někdo udělá do hrnku, tak jednoznačně teplý. Ale když je to udělane do velké čajové konvice, tak mi studený nevadí. A dost záleží i na příchuti čaje.

2. Silný nebo slabý.
Tak tohle jsem nikdy nekoumala, jak silný čaj piju.

3. Lístky čaje nebo sáčky.
Ony jsou lístky i v sáčkách :D Hlavně v takových těch pyramidkách, tak bývají velké kusy. Ale kdybych měla tu možnost si udělat z listů čaje, tak si ho radši udělám z toho.

4. Piješ raději čaj mimo dům, nebo doma?
Určitě doma, protože si u toho můžu třeba něco pustit a posrkávat, nebo odpočívat a podobně :)

* VÁNOCE *

23. prosince 2015 v 21:01 | AikoShizuki |  ČLÁNKY
Čauki,
jak všichni víme, Vánoce jsou už zítra! Všude okolo nás oslňují nazdobené stromečky, vyzdobené obchody, hrajou vánoční písničky a podobně, avšak pravé Vánoce to nejsou :/ Ty jsou pouze když je venku zima, hodně sněhu, chumelí se... to je správné! :3 Prostě to počasí venku.. já si vůbec neuvědomuju, že Vánoce klepou na dveře, že je prosinec, že je zima, já bych spíše řekla že je jaro :D Pomalu si začínám myslet, že se prohodilo roční období místo klasického jaro, léto, podzim, zima na zima, léto, podzim, jaro. Nebo místo klasických bílých Vánoc, se to mění na klasické Kalifornské Vánoce :D A taky bych řekla, že si to začínáme měnit s USA, my tady sních žádný a oni tuny sněhu :D

Nicméně už se těším na večer, kdy budeme celá rodina po hromadě, s překvapením rozbalovat dárky, dívat se na pohádky, pěkně papkat cukroví (jím jen něco, jsem v tomhle dost vybíravá) a ovoce, pouštět si písničky, které se skvělé hodí na Vánoce a podobně. Nemůžu se dočkat, ačkoliv.. zítra a Vánoce?! Wtf? :D

Každopádně všem přeju krásné prožití Vánoc a Vánočních svátku ^^

By AikoShizuki ♥

AKAME GA KILL!

13. prosince 2015 v 14:03 | AikoShizuki |  Seriály

Děj: Ve světe fantazie se objevuje bojovník jménem Tatsumi, který hledá místo, kde by mohl vydělat nějaké peníze pro svou hladovějící vesnici. Na cestě šel ještě společně s dvěmi kamarády, kteří ale později zemřeli a on zůstane sám. Během hledání práce poznává svět plný korupce a že Capitol není tak úžasné místo, jak si každý myslí. Za vše může zvrácený premiér, který ovládá dítě, jež je císařem. Tatsumi se stává obětí této korupce, načež je rekrutován skupinou zabijáků říkajících si Night Raid. Tato skupina má za úkol eliminovat veškeré zdroje korupce, které trápí Capitol. Objevuje se zde trocha krve v každém díle, ale Night Raid jsou zabijácí, kteří pomáhají světu, takže vůbec nevadí že zabijou nějakého toho ničemu, který způsobuje veškeré problémy. Horší je, když příjde o život někdo z nich..


Počet dílů: 24
Titulky: slovenské
Doba 1 dílu: cca 24 minut
Speciální díly: Akame ga Kill! Gekijou nebo Akame ga Kill! Theater, Akame ga Kill! Recap

Obrázky:

BÝT CELÝ ŽIVOT VE STÍNU

4. prosince 2015 v 0:30 | AikoShizuki |  DIARY
Je už sice pozdě večer, ikdyž, no něž dopíšu tenhle článek, tak možná už bude brzy ráno, avšak jsem měla chuť něco sepsat. Otevřela jsem si blog.cz a přemýšlela jsem, o čem bych mohla napsat, uviděla téma týdne, líbilo se mi a proto o tom něco napíšu. Bude to i tak trošku společné semnou, avšak zřejmě asi ne moc dlouhé. Takže pojďme se na to vrhnout.

Hailee Steinfeld - Love Myself

Vše co najdeme a na co si vzpomeneme, se nalézá ve stínu. Strom, který mi stínem větve zabraní pohledu na slunce, kočka, která prochází přes cestu, Země ve stínu Měsíce, mraky, které zakryjí celé pole.. avšak to můžu býti i já ukrytá ve stínu své kamarádky. (Taky se vám teď zdá, že ten konec zněl tak trochu hororově? :D) Každopádně si takhle opravdu někdy připadám.. Jsme ve škole a jelikož já jsem ze začátku vždy takový ten tichý bojácný typ člověka, tak si tak pěkně prdelkuju za kamarádkou a pak si připadám jako pejsek (Bitch pejsek :*). Po nějaké té době, jakoby stín začal pomaloučku mizet a já začala svítat. Najednou se cítím volnější, sebevědomější, spokojenější, radostnější a já nevím co všechno. Nevím jak vy, ale na mě to tak působí i s počasím. Je-li hezky, je ze mě spokojený človíček. Je-li škaredě, cítím se jakoby nespokojeně s životem, jakoby mi něco scházelo a já nevěděla co.. Je to zvláštní, jak na někoho může působit počasí.


Nebuďmě schování za stínem. Pojďme společně vykuknout ven a užít si spoustu dobrodružství. Nebojme se, ale riskněme to! Později si uvědomíme, že to stálo za to a nebudem toho litovat. Vždy se vše vysvětlí, i kdyby to trvalo delší dobu. Všechno se spraví, jen nebrečme... :)
By AikoShizuki