BÝT CELÝ ŽIVOT VE STÍNU

4. prosince 2015 v 0:30 | AikoShizuki |  DIARY
Je už sice pozdě večer, ikdyž, no něž dopíšu tenhle článek, tak možná už bude brzy ráno, avšak jsem měla chuť něco sepsat. Otevřela jsem si blog.cz a přemýšlela jsem, o čem bych mohla napsat, uviděla téma týdne, líbilo se mi a proto o tom něco napíšu. Bude to i tak trošku společné semnou, avšak zřejmě asi ne moc dlouhé. Takže pojďme se na to vrhnout.

Hailee Steinfeld - Love Myself

Vše co najdeme a na co si vzpomeneme, se nalézá ve stínu. Strom, který mi stínem větve zabraní pohledu na slunce, kočka, která prochází přes cestu, Země ve stínu Měsíce, mraky, které zakryjí celé pole.. avšak to můžu býti i já ukrytá ve stínu své kamarádky. (Taky se vám teď zdá, že ten konec zněl tak trochu hororově? :D) Každopádně si takhle opravdu někdy připadám.. Jsme ve škole a jelikož já jsem ze začátku vždy takový ten tichý bojácný typ člověka, tak si tak pěkně prdelkuju za kamarádkou a pak si připadám jako pejsek (Bitch pejsek :*). Po nějaké té době, jakoby stín začal pomaloučku mizet a já začala svítat. Najednou se cítím volnější, sebevědomější, spokojenější, radostnější a já nevím co všechno. Nevím jak vy, ale na mě to tak působí i s počasím. Je-li hezky, je ze mě spokojený človíček. Je-li škaredě, cítím se jakoby nespokojeně s životem, jakoby mi něco scházelo a já nevěděla co.. Je to zvláštní, jak na někoho může působit počasí.


Nebuďmě schování za stínem. Pojďme společně vykuknout ven a užít si spoustu dobrodružství. Nebojme se, ale riskněme to! Později si uvědomíme, že to stálo za to a nebudem toho litovat. Vždy se vše vysvětlí, i kdyby to trvalo delší dobu. Všechno se spraví, jen nebrečme... :)
By AikoShizuki
 


Komentáře

1 Ten kluk od vedle ;) Ten kluk od vedle ;) | 31. března 2016 v 22:45 | Reagovat

Krasnej song :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama