Leden 2016

ČEKÁM..

30. ledna 2016 v 22:25 | AikoShizuki |  ČLÁNKY
Ahoj,
čekání... to je slovo, které snad každý na této planetě nesnáší. Ale proč jsme všichni tak nedočkaví? Toď otázka. Nemůžeme počkat ani o 5 minut déle, na tož o 5 sekund... Jasně že žijeme jen jednou, musíme šetřit časem, využít ho co nejvíce. Jednou je čekání považováno za správnou volbu, avšak někdy za tu špatnou. Je to zvláštní a nemůžeme jen tak usoudit, zda je čekání dobré či zlé. Ale prostě na všechno je potřeba čas... i když to může trvat déle.. Stane se nám nějaká hnusná věc, kdy bychom nejraději vrátili čas zpět a napravili svou minulost, jenže to jaksik nejde. Takže z toho hned děláme záběry takové, že to nejde nijak zpravit? Celý život stojí už za nic? Vážně?! Ne! YOLO >"Žiješ jen jednou". Tak se toho řiď a sakra nedělejme hned z velblouda komára. Hlavně nedělejme ukvapené závěry, kdy nepřemyšlíme nad tím, co bude dál a chceme se vším skončit, potom toho můžeme litovat.. Proč prostě nemůžeme počkat? Proč?

ZAJÍMAVÉ WEBOVÉ STRÁNKY, KTERÉ DOPORUČUJI OTEVŘÍT

10. ledna 2016 v 1:58 | AikoShizuki |  ČLÁNKY
Ahojki,
dneska tady pro vás mám článek, s kterým se zabavíte na internetu :)) Louskala jsem tak po internetu a našla jsem různé zajímavé odkazy na stránky, kde například můžete zadat druh nápoje a ono vám to spočítá, kolik byste jich museli vypít, aby vás to zabilo (WTF? :DD), můžete si kreslit po měsíci, nápady co dělat když se nudíte a podobně.. Asi všechno je v angličtině, ale to není žádný problém, kdyžtak si stačí zapnout google a problém vyřešen :D Takže pojďme na to. Když kliknete na nadpis u každého, odkáže vás to přímo na ten určitý web. Kdybych našla nějaké další zajímavé, které by se mi líbily, přihodím je sem :)

1. BIG-ASS MESSAGE

Máme tady první. Je to vlastně stránka, kde napíšete nějaký text, nastavíte si jeho formát zobrazení a dáte preview pro zobrazení nebo save pro uložení (pochopitelně).


2. PROCATIONAR

Jste milovníkem koček? Tady je web, který vám náhodně pustí nějaké video koček a přidá k tomu zvuk nebo hudbu do rytmu. V nabídce úplně nahoře vlevo můžete gif sdílet, najít hudbu na youtube, načíst další gif, sdílet na twitter či facebook. Je to super :3


Více v celém článku