BAVÍ MNE ŽÍT

5. února 2016 v 18:29 | AikoShizuki |  DIARY
Nazdárek,
tento týden je téma týdne "Baví mne žít", tak něco napíšu :D Takže co tak napsat.. Ještě předtím tato písnička - moc jsem si ji oblíbila :3

Alan Walker - Faded
Nikdy jsem si to tak neuvědomovala jako poslední dobou, ale život si opravdu užívám a jsem velice ráda že v něm můžu žít i přesto, co se děje všude kolem. Ale s tím nic nenaděláme, tedy alespoň ne obyčejná středoškolačka jako jsem já. Ráda si pohovořím na různé téma týkajicí se hrozeb, které se všude dějí a které nás možná čekají. Zapřemýšlím nad tím, zanadávám na ty nahoře jací jsou to idioti a co bych na jejich místě udělala já, avšak tímhle nic nezmůžu. Prostě nebudu žít jen s budoucnosti, ale užiju si přítomnosti, dokud je ještě celkem všechno v pořádku. Až něco příjde, tak příjde, to nijak nezměním..


Od malička jsem milovník přírody, ale kdyby jste mě viděli teď.. byste si asi řekli, že nejsem normální :D - Začala jsem fotit s foťákem, který se vytáhnul tak 3x za rok. Teď mi stojí na stole a používám ho každý týden několikrát - Sedím si tak u stolu a z ničeho nic vzhlédnu z okna, no a co nevidím? Nádherné nebe, které musím hned vyfotit. V mojí složce s fotkama je nejvíce fotek právě s nebem. Prostě je to tak dokonalé.
Navíc jsem zjistila, že si mnohem více všímám maličkostí, co mě dokážou udělat šťastnou. Je to třeba jen to, když se sama probudím před 7. hodinou a slunce mi svítí do oken. Nebo když se kouknu z okna a vidím krásný západ slunce. Nebo jen nějaká písnička, kterou objevím, ale nezná jí snad nikdo. Nebo jen usměv od někoho kdo se vám líbí. Nebo když jdete do kuchyně a na zemi vidíte gumičku a hlava vám řekne ať jí okamžitě zvednete a jdete jí dát tam kde patří.. :D Prostě já nevím, prostě cokoliv.. Někdy je to opravdu maličkost, malá blbost a já jsem z toho happy.
Ale prostě někdy se zastavte, podívej te se okolo sebe a zamyslete se nad tím, co vidíte pěkného ^^ Stačí jen nějaká maličkost. Cokoliv. Život je krásný, i když si to třeba neuvědomujete :))


By AikoShizuki
 


Komentáře

1 Leri Goodness Leri Goodness | Web | 5. února 2016 v 18:49 | Reagovat

Moc pěkný motivační text. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama