ZAMKNUTÉ DVEŘE

2. března 2016 v 20:31 | AikoShizuki |  ČLÁNKY
Ahojki lidičky,
jak jste si mohli všimnout, poslední dobou nejsem tady moc aktivní. Protože domů přijdu tak v 5 večer, pak se napapkám, naučím (dobře, "naučím"), pak otevřu notebook a je to v řiti :D Hlavně teda když zapnu facebook, to pak u něj sedím až do večera -.- Poslední dobou se dokonce vymlouvám i na cvičení - a to přitom se stačí jen postavit a začít! Pak už to dodržím až do konce, ale nedokážu se zvednout… Každopádně teď všechno moc protahuju, tudíž ztrácím drahocenný čas. No ale to teď není důležité.


Miluju tu písničku, hlavně refrém <3 MÖWE & Daniel Nitt - Lovers Friends


Současné téma týdne ve mně vyvolaly různé pocity a jako by mě to volalo, abych něco napsala :D To téma je "Zamknuté dveře". Nevím zda jsem divná, ale připadá mi, jakoby lidé už nechtěli tolik chodit ven jako kdysi. Prostě jen sedí v baráku za oknem a jsou na internetu. Ano ano, teď to takhle dělá asi každý a já tak trochuk ním patřím také, avšak když je pěkně, tak mě to strašně láká popadnout foťák a jít ven. A jednoduše se jen procházet a užívat si. Připadá vám to venku hnusné, ale na fotografiích to vypadá úplně jinak co? Tak se naučte žít s očima fotografa! Zkuste se třeba zastavit, podívat se okolo sebe a zamyslet se, jak by to vypadalo na fotografii, co byste vyfotili, zdůraznili a podobně. Naučte se vnímat očima jinak než ostatní. Třeba já díky tomu, začala vnímat svět úplně z jiného pohledu. Občas slýchávám řeči jestli jsem v pořádku nebo že nejsem normální to takhle prožívat :D Ale je to tak. Hlavně jsem si začala všímat maličkostí a to souvisí nejen s fotografováním. Lidé mi občas říkají, že by je to nikdy takhle nenapadlo vyfotit jako mě - není to myšleno záporně.

Facebook a přátelé > čím více budu mít přátel na facebooku, tím více budu jakoby oblíbenější!! Ehm… Nope! To je úplná sračka. Kdo má třeba na fb 500 přátel? Vídáte se s 500-ti přáteli? Třeba já tam mám nějakých 230. Mě to připadá dost a to už jsem si jich spoustu odebrala. Nechápu, proč jsem tam měla úplně nějaké random lidi, s kterými jsem si ani nepsala. Prostě třeba se mi líbila něčí profilovka, tak jsem si tu danou osobu přidala. Opravdových, jakože opravdových přátel mám minimum. A teď už se dostávám k tomu, co s tímto tématem týdne a facebookem souvisí… Dva lidé si spolu píšou třeba dva dny a už se hned považují za kamarády. Nepřipadá vám to divné? Jako když už si s někým, koho jsem nikdy neviděla, nepotkala a neznám, píšu delší dobu, tak už bych teoreticky řekla, že jsme přátelé, avšak přátelé přes internet. Ale přátelé jsou ti, kteří se alespoň vídávají v realitě. Dám zase příklad na mě - píšu si s jednou osobou (netuším jak dlouho), jsme si moc podobní a milujeme stejné věci. Potkáváme se, zdravíme se, ale ještě jsme spolu jinak nemluvili… Chtěli jsme se setkat už několikrát, ale vždycky se naskytl nějaký problém. Dneska to vypadalo dost nadějně, že setkáme tváří v tvář, ale bohužel to kvůli škole nevyšlo. Celkem mě to už začíná vytáčet :D Ale jakože v klidu, času stále dost. Tím jsem chtěla říci to, že já se alespoň snažím o to, abychom se potkali v realitě, ne někde na internetu. Takže seberte se, domluvte se a jděte! Stačí otevřít dveře sakra! Nikdo vám je nezamyká, to si myslí jen něco uvnitř vás. Pojďme se řídit tímhle: "Never wait for the perfect moment, use the moment and make it perfect." Tak snad jsem vás nějak namotivovala k tomu, abyste zvedli ten zadek a vyšli ven! :D Enjoy ~

By AikoShizuki
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama