Duben 2016

NEBUDEŠ SPOKOJENÝ DOKUD TO NEVYZKOUŠÍŠ

10. dubna 2016 v 17:15 | AikoShizuki |  ČLÁNKY

Ahojte lidi,
nevím jak je u vás, ale u nás je celý víkend škaredě, zima, prší. Mě to vůbec nevadí, protože takhle se můžu vymluvit že venku není hezky a nemám co jiného dělat než ležet v posteli a být na notebooku. Využila jsme toho dobře, splnila jsem všechny své odkládané věci, které jsem nasbírala přes týden, a tak se cítím spokojenější. Každopádně dneska si v posteli s notebookem na nohou procházím nejrůznější články a názory na všechno možné. Nejvíce mě zaujaly články na téma vnitřní vůle.

A rázem jsem začala přemýšlet o sobě. O své vnitřní vůli, o mých cílích a snech, o naději, touze, radosti, spokojenosti a podobně. Víte, spostu lidí si říká, že s něčím začne a bude v tom pokračovat - vezmeme si například takové cvičení a posilování. Je lehké si říct "Ták a od zítra na sobě začnu pořádně makat!", to umí říct každý, ale dodržet to? To je jiná. Začneme se vymlouvat na to, že nemáme čas, je nám dneska špatně... a misto toho abychom na sobě začali makat, tak sedíme u televize a pojídáme při tom chipsy. Po nějaké době nás to ale začne štvát a nevíme co s tím dělat. Takže si najdeme milión motivačních obrázků, textů, citátů a článků. Ano, nějaký čas nás to povzbuzuje, ale po nějaké době už z toho všeho vzniknou jen obyčejné obrázky, které nás už nenaplňují tak, jak by měly. A už jsme zase na začátku. Btw. má vlastní zkušenost.

TIP KDE STAHOVAT TAPETY

2. dubna 2016 v 1:55 | AikoShizuki
Nazdárek,
dneska jsem se dodívala na jedno anime a chtěla jsem si dát z něj nějakou tapetu. Takže google a wallpapery... našla jsem skvělou stránku, kde zadáte do vyhledavače jakékoliv anime a vyjede vám spoustu, jakože spoustu tapet, které si můžete stáhnout. Mě se moc líbí, ale musím se trochu krotit, jinak bych měla celý ntb napráskatý tapetami.. :D Ale ta kvalita, rozlišené - och. Každopádně to není jen o anime a tapetách, je tam toho opravu více a hrozně moc všeho.. Najdete tam snad cokoli.. :D Prostě jestli máte zájem, kukněte a hotovo :)

Odkaz na hlavní stránku > http://alphacoders.com/ tady si jen pak nahoře vlevo rozkliknete šipečku a můžete si vybrat co chcete.

Odkaz na stránku s tapetami > https://wall.alphacoders.com/ opravdu pěkné tapety <3

Třeba tyhle dvoje:AS.