PLAYLIST: POMALÉ, VZPOMÍNKOVÉ, UVĚDOMOVACÍ

1. května 2016 v 19:02 | AikoShizuki |  DIARY
Ahoj,
tenhle článek už chci napsat velice dlouho, ale vždycky jsem se k němu nutila, když se mi zrovna nechtělo. No a dneska jsem si pustila jednu písničku na Spotify a vzpomněla jsem si na všechno, co jsem s tou písničkou prožila. A tak nějak jsem začala hledat další a další, zapisovat si to a bum - dělám z toho článek.

Ukážu vám 15 songů, u kterých mi občas ukápne nějaká ta slzička, vzpomenu si díky ní na určitou chvíli, chci u ní změnit svět, je skvělá na depky a uvědomovací nálady a podobně. Bude to sloužít také na to, abych na tyhle písničky nezapomněla, protože pro mě znamenají hodně. Jestli se chcete podívat na písničky a na mé důvody proč je tu dávám, tak si otevřete celý článek :)
1) A Great Big World ft. Christina Aguilera - Say Something

Je úžasná na depky, pustím si ji vždy.


2) Aerosmith - I Don't Want to Miss a Thing

Kdo tuhle písničku nezná, jako by nežil. Je úžasná. A ten text... ♥.♥, láska moje prostě ^^ :D Vždy si vzpomenu na ten film Armageddon > doporučuji zkouknout. Krásný film. Pro některé možná už starý, ale pro mě ne.


3) Hillsong Young & Free - This is Living (Acoustic)

Acoustic se mi líbí více než originál. Je to takové miléjší a tak :3


4) Rihanna ft. Mikky Ekko - Stay

K téhle písničce moc velký důvod nemám, ale miluju ji.

5) Christina Perri - A Thousand Years

Jak jí uslyším, vzpomenu si na Twilight. Vím že spousta lidí tenhle film nemá rádo a říkají že je to kravina, bez děje a podobně. Ale já mám tenhle film ráda. A ta píseň je moc pěkná. Prostě si večer zapálit vonné svíčky, pustit si to, lehnout si, zavřit oči a užívat si.

6) Boyce Avenue - Someone Like You (By Adele)

Opět písnička, která se mi líbí mnohem více než originál. Boyce Avenue mám velmi ráda, je to skvělá skupina, která dokáže udělat nádherné acoustic cover (netuším jak to říct česky.. :D) od známých osobností.

7) Tom Odell - Heal

Další písnička z filmu > If I Stay / Zůstaň se mnou. Četla jsem první knížku a pak koukla na film. Už kniha mě velmi dojala a strašně se mi líbila. A ten film? ... Moje srdcovka ♥ Vím, že u filmu jsem brečela a u knihy mám pocit, že taky.


8) Thrupence - Thought 08

Je to sice jen hudba, úplně bez textu, ale tu melodii zbožňuji. Taková uklidňujicí, na spaní, pohodová, večerní a vzpomínám u ní často na rúzné nezapomenutelné vzpomínky. A připomíná mi to déšť..? :D

9) Hollywood Undead - Outside

Tuhle skupinu zbožňují mé kamarádky a já díky nim, mám pár písniček od nich taky moc ráda... Jednou jsme se s mým spolužákem bavili o téhle skupině a říkal, že se mu od nich líbí jen tahle písnička. Tak jsem si jí pustila, protože jsem jí dříve ještě neznala > zamilovala jsem se do ní ♥

10) Family of the Year - Hero

Opět z filmu > Boyhood / Chlapectví. To je neskutečně úžasný film. Natáčel se 12 let, 12 LET!! :o Ten film bych mohla viděl tisíc krát a vždy to bude má srdcovka a budu ho zbožňovat ♥♥. Pokaždé, když ho zhlédnu, uvidím jiný pohled na svět. Jak jsem vyrůstala, jak dospívám, co prožívám, city, nálady, vzpomínky, budoucnost... Neskutečně úžasné <3

11) Metallica - Nothing Else Matters

Další písnička, kterou by měl znát snad každý. Já metal opravdu nemusím, ale tahle písnička od Metalliky je boží :3 Na depky jako dělaná, na uvědomování ještě více... Když si jí zpívám, tak chci u toho strašně řvát a brečet.. :D

12) Bruno Mars - When I Was Your Man

Chce se mi u toho textu brečet jak to slyším hrát. Taková smutná písnička, ale dobře se u toho usíná.

13) Lily Allen - Somewhere Only We Know

Moc pěkné a milé ^^ Protože jak je ten videoklip o tom, jak taková pohádka vzniká, tak se jakoby vždycky vrátím do těch let, kdy jsem byla ještě prcek :3 Vzpomínám u toho jak jsem koukala na ty krásné pohádky, co kdysi dávali. Ne jak teďka některé ty sračky bez děje.


14) Taylor Swift ft. The Civil Wars - Safe & Sound

Je to z Hunger Games. U tohoto filmu jsem viděla jen první a druhý díl, takže se na zbytek musím podívat co nejdříve. Je to asi divné, ale když to slyším hrát, tak dýchám do rytmu a prožívám tak tu písničku (no comment... :D)

15) Avril Lavigne - When You're Gone

Chtěla bych to zpívat někde na kopci v přírodě moc daleko od lidí, ať mě nikdo neslyší, úplně nahlas, prožívat to, řvát - klidně i brečet... Prostě hlavně nahlas. A Avril je zpěvačka, kterou mám ráda od mala.


Máte rádi nějakou písničku z tohohle seznamu?

By AikoShizuki ♥
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama