LEŽET VEDLE SEBE A NIC NEŘÍKAT

12. června 2016 v 22:33 | AikoShizuki |  DIARY

Ahojte,
nechtěli byste někdy s osobou, na které vám záleží a máte ji rádi, jen tak ležet vedle ní a nic neříkat, nedělat, prostě jen cítít, že je vedle vás? Já ano. Jednoduše mít zaplou hudbu, tmu a ležet v posteli. Nic nevidět, jen poslouchat, jak ten druhý dýchá... Chybí mi ten dokonalý pocit a chtěla bych se vrátit do minulosti a pozastavit ji.


Proč tohle vlastně píšu? Já sama nevím. Prostě mám chuť tohle psát a musím se rozepsát. Každopádně - už chci ty prázdniny sakra! Mít na dva měsíce klid a neřešit pičoviny do školy.. :D Užívat si volnosti co nejvíce. S kámoškou mám tolik plánů co budeme dělat. Udělat si piknik na jednom krásném místě, jezdit na kole na nejrůznější místa, zajet vlakem jen tak do Prahy, jít na HorečkyFest, přespávát u sebe, opít se pěkně - do jisté míry samozřejmě, chodit v noci ven se procházet, koupat se u mě v bazéně, hrát Innuendo Bingo a mnohem více... Taky jsem se rozhodla, že budu cestovat. Jelikož mí přátelé bydlí velmi velmi daleko ode mne (krom jedné velmi dobré kamarádky) a chci se s nimi vídat, tak mi nic jiného nezbývá. S jedním už mám naplánovanou jednu celodenní akci, na kterou se už nemůžu dočkat. Kéžby už to bylo, ale asi si počkám, když je to až na konci prázdnin :/

Willamette Stone - Today (film If I Stay)

Nic méně, s mými přáteli > s mou druhou rodinou, musíme dát nějakou akcičku, kde si nakoupíme něco dobrého a užijeme si to naplno. Večer se půjdeme projít, pak si někde zase sednout nebo lehnout a povídat si, dívat se tomu druhému do očí a jen odpočívat a bavit se zároveň, avšak dělat i nejrůznější hovadiny - jako třeba když jsem chtěla jít na lešení na kostel, protože s mým kamarádem jsme andělé, takže by nám to prošlo... :D (no comment)

Tyhle prázdniny, co na nás čekají, bych si opravdu chtěla užít a mít na ně krásné vzpomínky. Jelikož jsem nikdy neměla tak opravdové kamády jako mám teď, takže je to pro mne důležité. V době, kdy jsem si uvědomila, že jim záleží na mně a mě na nich, tak jsem na Twitter napsala "Nepotřebuju x kamarádů, stačí mi pár opravdových, se kterými můžu žít v našem vlastním světě." > Kdo mě ještě nesleduje na Twitteru, tak honem do toho! :D < Víte, pravdou je, že - "Nebavím se jen tak s někým. Nepovažuju jen tak někoho za kamaráda. Nejsem jen tak k mání." Takže si toho velmi vážím.

Pokud jste si tento článek přečetli celý, tak doufám, že jsme vám nějak mohla dát najevo, že mít oprávdové přátelé je velmi důležitá věc, které by jste si měli z celého srdce vážit. Také jsem vám možná dala pár tipů co podniknout v létě. Takže nikdy na své přátelé nezapomínejte a podnikněte spolu něco!

By AikoShizuki ♥
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama