Červenec 2016

HLUBOKO UVNITŘ

16. července 2016 v 20:46 | AikoShizuki |  DIARY
Ahoj, než začneš číst dál, pusť si tohle. Nahodí to tomu tu správnout atmosféru ^^

Jacoo - Feeling Your Heartbeat

Někde hluboko uvnitř mně, je člověk, který touží vyjít ven a začít cestovat, pořádně a naplno cvičit, být stále se svými přáteli, zažívat nezapomenutelné momenty a mít tak stále na co vzpomínat, říct co mu leží na srdci, do nekonečna nakupovat... Jenže mé vnitřní já, je až moc hluboko. A tak tomu mé vnější já neustále překáží a vymýšlí další a další výmluvy, aby jej nemuselo poslouchat.

No jo, ale co s tím? - To vážně netuším. Kdybych to totiž věděla, tak se mé vnitřní já prohodí s tím vnějším a bylo by po všech problémech. Jenže to určitě nejde jen tak lusknutím prstu. I kdybych měla sebevíc peněz, tak to stále nic nevyřeší. Tak například když někoho potřebuješ, aby byl právě teď vedle tebe, tak jak by tomu ty peníze nějak pomohly? Hmm? Vím k tomu jen jediné řešení - a to teleportování z místa, na místo, na kterém se právě nachází ta určitá osoba. Avšak to nejde. Neexistuje. Pokud by náhodou už tohle někdo objevil, tak mi dejte vědět! Děkuji předem. ~ A co k tomu všemu říct? Asi jen to, že se musíme snažit tomu našemu vnitřnímu já, najít klíč a odemknout cestu k vnějšku. Hodně štěstí.

By AikoShizuki

AKAGAMI NO SHIRAYUKIHIME

3. července 2016 v 13:37 | AikoShizuki |  Seriály

Děj: Shirayuki je mladá dívka s neobvyklou barvou vlasů > červenou. Když se o ní dozví princ Raji, okamžitě chce, aby se Shirayuki stalo jeho milenkou. Ona však odmítne, své vlasy si ostříhá a uteče do sousední země. Na cestě v lese potká mladého prince Zena. Avšak ona ještě neví, že je to princ. Celé anime je velmi milé, roztomilé a po zhlédnutí bych někoho nejraději obejmula > zkrátka anime vhodné pro děvčata.. :D


Počet dílů: 12
Titulky: české
Doba 1 dílu: cca 25 minut
Následující příběh: Akagami no Shirayukihime 2
Speciální díly: Akagami no Shirayukihime: Nandemoni Takamarono Kono Page

Obrázky: