VĚČNĚ MLADÁ

10. srpna 2016 v 17:52 | AikoShizuki |  ČLÁNKY
Ahoj,
dnes jsem viděla film Věčně mladá a po zhlédnutí jsem začala dost přemýšlet o našem životě a našich cílech. Spousta lidí říká, že by nechtěli zestárnout, být stále mladí. Jenže je tu to ale. Ale, které nejde skrývat. A to je ten vzhled. Jasně, vypadat stále krásně, to by bylo super, ale co na to lidé v okolí? Nebude to zvláštní, když budete vypadat stále stejně? Určitě bude.

Family of the Year - Hero


Co kdybyste měli dítě a to vás předrostlo? Zvláštní. Jen si představte, jaké by to bylo být neustále stejný, všichni by stárli, jen vy byste vypadali furt stejně. Snad každý si to představí tak, že by toho nějak zneužíval, a užíval si toho jak je stále mladý. Jenže to pak není život. Není život bez toho, aniž byste zestárli. To prostě k tomu patří a vy s tím nic nenaděláte, ani žádný krém proti vráskám od Eucerinu a Vichy vám nepomůžou. Můžete ho na sebe nakypat tunu everyday, ale nic se nezmění. Vždy tam něco bude, i když to zamaskujete.

Takže i když se vám objeví další vráska na obličeji, nedělejte z toho vědu. Každý si tím projde, a pokud ne, tak by se musel stát opravdu velký zázrak. Neříkám, ať jste šťastní z toho, že stárnete, to samozřejmě ne. Jen to berte tak, že to k životu patří a vždy si zavzpomínejte na vaše krásné vzpomínky, které vás za život zatím potkaly :) (Btw. koukněte na Chlapectví a Věčně mladá)

By AikoShizuki

 


Komentáře

1 Ven Ven | 10. srpna 2016 v 18:43 | Reagovat

Něco na tom bude a musím s tebou souhlasit :). K životu stárnutí rozhodně patří. Tak jako v pohádce je nějaký začátek a konec, tak to samé je i v životě a čeká nás to všechny, ať chceme nebo ne.
Na film Věčně mladá bych se chtěla kouknout, vypadá zajímavě, tak snad se mi to někdy podaří.

2 Adel Kitty Adel Kitty | Web | 5. září 2016 v 21:22 | Reagovat

Film Věčně mladá je úžasný. Loni jsem ho dokonce kupovala mamce k Vánocům, takže ho máme doma a mám ho stejně stažený i na PC.

Nad stárnutím přemýšlím dost často. Sice to k životu patří, ale kdybych si mohla vybrat, tak bych volila věčné mládí.

Možná to zní divně, ale nějakým způsobem by to mému mozku nevadilo. :)
Zažila bych pak tolik věcí jako nikdo
a to by byla další motivace k tomu, abych žila navěky. :)

3 Adel Kitty Adel Kitty | Web | 5. září 2016 v 21:24 | Reagovat

Mrkni ještě na Stážistu, to je taky fajn film ze života :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama