NOVINKY

BYLA JSEM NA HL. STRÁNCE BLOG.CZ

11. března 2017 v 19:06 | AikoShizuki
Ze všeho nejdříve bych se chtěla omluvit za svou neaktivitu na blogu - ano, opět a zas. Měla jsem problém s notebookem a než se to zcela vyřešilo a opravilo, tak to trvalo víc jak měsíc... Tím pádem jsem ani v únoru nic nepřidala. No takže tak, jen pro info :)

Moje největší radost týkající se tohoto blogu? Objevil se celkem 3x na hlavní stránce blog.cz. Dvakrát to bylo v tzv. "Blog dne". Jednou to bylo na den pondělí a podruhé už si nevzpomínám (bohužel nemám ani screen).No a to hlavní? S článkem Tipy, co dělat v nudných hodinách. jsem se objevila na hlavní stránce hned v těch asi 3 až 4 vybraných <3 Tento článek mi dal časově dost zabrat a vyplatilo se to! :3 Byla jsem úplně šťastná. A dokonce se tam udržel po dobu 3 dnů. A tolik komentářů, no páni, jste úžasní ♥.♥ Skoro všechny, až na výjimky byly kladné a u jednoho komentáře jsem se dost zasmála > "Tak to já si všechny predstavuju nahatý ^^" :DDD Každopádně jsem moc ráda, že se vám tento článek tolik líbil a budu se nadále snažit, aby takových článků, co se vám líbí, bylo více ^^


By AikoShizki ♥

20K! ♥

26. listopadu 2016 v 12:31 | AikoShizuki
Děkuji všem, že čtete tento blog nebo alespoň jste na něj jen tak narazili ^^ 20 tisíc, pro mne je to velmi hodně. Nečekala jsem, že by mě vůbec někdo naleznul, proto jako wow! Je to drsné... :D Takže ještě jednou děkuji a budu se snažit udělat toho pro blog více :)


Vaše AikoShizuki ♥

NEW DESIGN #2

21. listopadu 2015 v 21:08 | AikoShizuki
Ahojte všichni,
jak jste si mohli všimnout, změnila jsem design blogu. Určitě jste už narazili na vizuálně podobný design jako mám teď já, ale jelikož já We Heart It miluju (někdy jsem na něm úplně závislá...), tak jsem si to prostě taky musela vytvořit... :D Doufám že to nebude mít za nějakou dobu každý blog, to by pak bylo. Ale prostě je to tak a mě se to líbí. Ale! Budu to mít trochu jiné než ty ostatní blogy, přibližně pravidelně budu měnit obrázky v menu. Bude to tak jednou za dva týdny, více asi ne. Jinak jsem také pozměnila rubriky a rozdělění článků, ale ty nejdou moc poznat. Máte zde taky více odkazů na mé oblíbené blogy. A mojí fotku!! :D Jsem tam sexy coo? :3 :DD Anketa zmizla z menu, ale v článcich stále bude. No to bude vše k informacím :) Tady máte pro srovnání designu na notebooku.

Před

Po

A tady na mojem ntb.

By AikoShizuki

KRÁSNÝCH DESET TISÍC!

12. srpna 2015 v 23:53 | AikoShizuki
Děkuji všem, co zde na můj blog chodíte, ale i těm, kteří an něj z čista jasna narazili! :)

10000, to už si myslím že je dost. Jste úžasní, moc si toho vážím, miluju vás ;*

Memphis - Spojení :3

Vaše AikoShizuki

NEW DESIGN #1

14. května 2015 v 9:45 | AikoShizuki
Včera jste si mohli všimnout, že jsem blog stále měnila a upravovala, jelikož od pondělí do čtvrtku nechodím do školy (jsem debil, který teďka za pěkného počasí chodí ven jen v tričku, a pak je nemocný... :DDD), tak jsem se včera konečně donutila to dokončit. Možná ještě doladím pár detailů, ale takhle bude vypadát ten nový look blogu :) Stránka je bílá, takže si myslím že se na tom bude i lépe číst a je takový příjemnější a podobně.. Je to design mých zájmů, ikdyž spíše na léto, ale chtěla bých pak někdy udělat i zimní :P To je asi všechno, tady ještě obrázky starého a nového designu :)

Starý:
(vyfoceno na Internetu Explorer)

Nový - 1. část:
(vyfoceno na Google Chrome)

Nový - 2. část:

PS: Odpověz prosím kliknutím na tvou vybranou odpověď na anketu, jak se ti nový design líbí :) Chci znát vaše názory ;)

By AikoShizuki

5000 NÁVŠTĚV! :D

13. února 2015 v 20:39 | AikoShizuki

DĚKUJUUU! :3

Návštěvy blogu dosáhly počtu 5000 a za to velice děkuji :)
Snad i nadále budete na můj blog chodit a vynasnažím se, aby se vám zde líbilo :)

Skoro jsem strefila 5000 :D

By AikoShizuki :*

UPDATE IN ANIME

10. srpna 2014 v 19:33 | AikoShizuki
Jelikož se mi nějak vymazal obsah v některých článcích v Anime > Seriály TT.TT,
tak to budu muset nějak napravit, a proto všechny seriály "vylepšuju",
aby to bylo přehlednější, více info a podobně.
Takže se v tom snad vyzná už každý :D
By AikoShizuki ;)

DÍKY VŠEM! ♥

2. června 2014 v 18:20 | AikoShizuki

♥ Tenhle blog byl otevřen už více než 1000x!!! ♥


Chtěla bych všem, kdo se na můj blog podíval poděkovat :))
Poslední dobou jsem vážně nebyla aktivní -.- a zase opakuju :DDD -
"Budu se snažit tu být více online a přidávat více článků, abych vám mohla poradit a splnit to, co si budete přát ;)"
AikoShizuki ♥

VÍTEJTE NA MÉM BLOGU ;)

14. září 2013 v 16:25 | AikoShizuki
Ahoj :) já jsem Tereza nebo-li AikoShizuki [AS.]
Tenhle blog se bude týkat o DIY (Do It Yourself), rady a tipy na všechno možné :D, anime, vyprávění z mého života a taky o hrách které mám ráda, což jsou: Wonderland Online a League of Legends. Doufám že se vám můj blog bude líbit :)

By AikoShizuki ;)
 
 

Reklama