Pokoj

LAMPIČKA

29. listopadu 2014 v 21:54 | AikoShizuki
No a tady ještě jeden obrázek co jsem našla :D

Pokud máte zničenou lampičku, ale spodek s žárovkou fungujou, tak to nikdy nevyhazujte -.- Můžete na to totiž hodit cokoliv. Například moje mamka to vymyslela tak, že si koupila takové jako kdyby vajíčko na Velikonoce, udělala dole díru a připevnila to k tomu spodku lampičky :D A když se zapne, dělá to upe boží odrazy světel :3
Naživo je to samozřejmě hezčí :PBy AikoShizuki ^^

DESIGNOVÉ SAMOLEPÍCÍ WASHI PÁSKY

16. ledna 2014 v 19:19 | AikoShizuki

Dekorační samolepicí Washi pásky

Pozn.: MT je označení přímo pro Washi pásky vyrobené z Japonska
Washi pásky pochází z Japonska, v roce 2006 výrobce Kamoi prý napadlo, že pásky by mohli dostat nový nádech barvami i vzory a vyrábět se pro dekorativní účely. Nápad se ujal a pomalu se šířil do celého světa, dnes jsou pásky v tolika barvách a vzorech, že si vybere vážně každý. :D V zahraničí jsou někdy i velice populární. Lidé si občas tyto japonské originály pletou s páskami vyráběnými z PVC nebo klasického papíru. Na českém internetu ale seženete všechny tyto typy.

Změňte své věci v barevný svět pomocí Washi pásek

Jsou vyrobené z rýžového papíru a mají super vlastnosti: můžete je libovolně lepit a zase odlepovat, snadno je přetrhnete v ruce, můžete na ně psát a různě přelepovat přes sebe nebo přes různé předměty,pokud pásky sejmete, plocha zůstane naprosto neponičená a bez sebemenší známky toho, že na ni byla nalepena lepicí páska.

Pokračování viz celý článek
 
 

Reklama