Seriály

BLACK ROCK SHOOTER

6. listopadu 2016 v 20:18 | AikoShizuki
Děj: Popravdě... tohle anime mi připadá strašně zmatené a tak nějak bez děje. Jako je to dobře propracované a nakreslené, ale tím to podle mě končí. Děj se vlastně odehrává okolo dvou dívek na nižší střední, kde jejich duše bojují proti sobě ve svém paralelním světě. Nevím, to anime se mi moc nelíbilo, ale chtěla jsem ho vidět, protože na internetu jsem hodněkrát narazila na obrázky hlavní postavy Black Rock Shooter.


Počet dílů: 8
Titulky: české
Doba 1 dílu: cca 23 minut
Speciální díly: Black Rock Shooter AMV, Black Rock Shooter OVA

Obrázky:

AKAGAMI NO SHIRAYUKIHIME

3. července 2016 v 13:37 | AikoShizuki

Děj: Shirayuki je mladá dívka s neobvyklou barvou vlasů > červenou. Když se o ní dozví princ Raji, okamžitě chce, aby se Shirayuki stalo jeho milenkou. Ona však odmítne, své vlasy si ostříhá a uteče do sousední země. Na cestě v lese potká mladého prince Zena. Avšak ona ještě neví, že je to princ. Celé anime je velmi milé, roztomilé a po zhlédnutí bych někoho nejraději obejmula > zkrátka anime vhodné pro děvčata.. :D


Počet dílů: 12
Titulky: české
Doba 1 dílu: cca 25 minut
Následující příběh: Akagami no Shirayukihime 2
Speciální díly: Akagami no Shirayukihime: Nandemoni Takamarono Kono Page

Obrázky:

KUROSHITSUJI: BOOK OF MURDER

6. března 2016 v 11:15 | AikoShizuki

Děj: Poslední série Kuroshitsuji je zde! Je to trochu neobvyklé, protože to obsahuje pouze 2 díly, avšak jeden díl trvá hodinu. Ale je to napínavé. Na žádost královny, Ciel Phantomhive uspořádá banket pro londýnskou elitu včetně jednoho váženého hosta z Německa. Jenže hosté se jeden po druhém začnou objevovat mrtví. Sebastian a Ciel se spojí s hosty na banketu, tedy hlavně s legendárním Arthurem Conan Doylem a začínájí společně vyšetřovat tuhle záhadu. Celý dům je zabezpečený, zamknutý, avšak stále se někdo objevuje mrtvý.


Počet dílů: 2
Titulky: slovenské
Doba 1 dílu: cca 1 hodina
Předchozí série: Kuroshitsuji: Book of Circus
Obrázky:

AKAME GA KILL!

13. prosince 2015 v 14:03 | AikoShizuki

Děj: Ve světe fantazie se objevuje bojovník jménem Tatsumi, který hledá místo, kde by mohl vydělat nějaké peníze pro svou hladovějící vesnici. Na cestě šel ještě společně s dvěmi kamarády, kteří ale později zemřeli a on zůstane sám. Během hledání práce poznává svět plný korupce a že Capitol není tak úžasné místo, jak si každý myslí. Za vše může zvrácený premiér, který ovládá dítě, jež je císařem. Tatsumi se stává obětí této korupce, načež je rekrutován skupinou zabijáků říkajících si Night Raid. Tato skupina má za úkol eliminovat veškeré zdroje korupce, které trápí Capitol. Objevuje se zde trocha krve v každém díle, ale Night Raid jsou zabijácí, kteří pomáhají světu, takže vůbec nevadí že zabijou nějakého toho ničemu, který způsobuje veškeré problémy. Horší je, když příjde o život někdo z nich..


Počet dílů: 24
Titulky: slovenské
Doba 1 dílu: cca 24 minut
Speciální díly: Akame ga Kill! Gekijou nebo Akame ga Kill! Theater, Akame ga Kill! Recap

Obrázky:

KUROSHITSUJI: BOOK OF CIRCUS

24. srpna 2015 v 19:23 | AikoShizuki
A máme zde 3. sérii oblíbeného anime Kuroshitsuji :3

Děj: Další příběh, se bude odehrávát v cirkuse. Cirkus "Noemova archa" je známý po celém Londýně, díky svým kaskaderským kouskům. Avšak královna se domnívá, že právě oni pomou za to, že záhadně mizí malé děti. Proto poprosila Ciela Phantomhiva a jeho démona Sebastiána, aby zjistili kdo za to může. Ciel a Sebastian se budou snažit, aby mohli zapadnout do cirkusu a zjistit tak, proč se ztrácejí malé děti.


Počet dílů: 10
Titulky: slovenské
Doba 1 dílu: cca 25 min.
Předchozí série: Kuroshitsuji 2
Nadcházející série: Kuroshitsuji: Book of Murder

Obrázky:

SWORD ART ONLINE 2

16. června 2015 v 15:06 | AikoShizuki
Děj: Už je to rok po SAO incidentu a ke Kiritovi přichází s prosbou Seijiro Kikuoka z Japonského ministerstva vnitra. Kvůli inscidentu, který se stal ve VRMMORPG hře zvané Gun Gale Online. Jedná se o problém, kde jsou hráči zabití neznámým avatarem, který si říká "Death Gun", když je zabije, hráč zemře i v realném světě. Kirito prosbu příjme a bez většího seznámení s hrou, přichází do ní najít vraha. Seznámí se s ženskou sniperkou Sinon, která mu ukáže základy a oba se dostanou do turnamentu o nejlepšího střelce. Doufá, že se s Death Gunem střetne, což se později opravdu stane. Mezitím vším Asuna a zbytek hráčů ze SAO a ALO jsou spolu v Alfheim Online, kde také drží Kiritovi palce, ať se vše povede. V druhé polovině SAO 2, se příběh bude odehrávat už jen v Alfheim Online a realitě. Do té doby se všechno točilo okolo Kirita, ale teď to bude kolem Asuny... Podívejte se na pokračování Sword Art Online! Hlavně ten konec, ten vás opravdu překvapí a dojme :)


Počet dílů: 24
Titulky: české
Doba 1 dílu: cca 25 min.
Shrnující díl: Sword Art Online 2: Debriefing
Předchozí díly: Sword Art Online, Sword Art Online: Extra Edition
Vedlejší příběhy: Sword Art Offline, Sword Art Offline 2

Obrázky:

KUROSHITSUJI 2

18. dubna 2015 v 20:48 | AikoShizuki
Děj: Vrací se nám zde anime o panovníkovi Cielu Phantomhivu a jeho démonském komorníkovi Sebastianovi Michaelisovi. Ciel a Sebastian opět budou řešit a vyšetřovat případy, ale objeví se tam dvě nové postavy a to další šlechtic Alois Trancy a opět démonský sluha Claude Faustus. Jednoduše řečeno: mezi dvojcemi se bude soupeřit o to, čí komorník a čí duše jejich mladých šlechticů je lepší. Připravte se na nespočet bojů, soutěží kdo je lepší... :D


Počet dílů: 12
Titulky: české
Doba 1 dílu: cca 25min

Předchozí příběh: Kuroshitsuji
Následující příběh: Kuroshitsuji: Book of Circus, Kuroshitsuji: Book of Murder

Obrázky:

♥ SHINGEKI NO KYOJIN ♥

10. března 2015 v 13:17 | AikoShizuki

Tohle anime patří k mým nejoblibenějším :3 - Shingeki no Kyojin/Attack on Titan [SnK/AoT]

j: Před několika stoletími, byli lidé málem vyhubeni obry. Obři jsou vysocí a zdá se, že ne moc inteligentní a lidi jí jen pro zábavu, ne kvůli zdroji potravy. Zbytek lidstva postavilo troje hradby - Marii, Rose a Sinu. A tak malé procento lidstva, žije ve městech, chráněném za zdí, která je vyšší dokonce než nejvyšší obr. Jenže jednoho dne se objevil obr, kterému říkali kolosální obr a kopnutím udělal do hradby díru a ostatí obři díky ní prošli do měst a začali pojídat obyvatelstvo. Tím to vše začalo a lidé začali panikařit a snažit se utéct z města. Hlavní postava - Eren a Mikasa se rozeběhli ke svému domu, aby se podívali co je s mámou, ale když doběhli k domu, obrovský kámen (kus ze zdi) zavalil dům a jejich matka byla uvězněná pod troskami. Měla zpřelámané nohy a říkala Erenovi a Mikasan ať utečou, ale Eren chtěl zachránit svou mámu. Když však uviděli obra, který se přibližuje k ním, přiběhl na pomoc Hannes a měl odnést děti a utéct, ale chtěl toho obra zabít, jenže to nedokázal a tak se vrátil zpět a tak je tedy odtud odnesl. Ale když Hannes nesl děti a utíkal, Eren to všechno viděl - viděl, jak obr pojídá jeho matku.... ,,Ten den si lidstvo vzpomnělo... na hrůzu z jejich nadvlády a potupnou hanbu z života v kleci."
Na první pohled si budete myslet že je to nějaká kravina a bude se vám to možná zdát kruté a hnusné, ale je to opravdu skvělé anime! :o A myslím si, že ho nebudete jen tak moct vypnout XDD Prý že to teď už vypnu, ha ha ha a pokračovala jsem v dívání dál... :D

Levi :3

Počet dílů: 25
Titulky: české
Doba 1 dílu: cca 25 minut
Speciální díly: Shigeki no Kyojin: Kuinaki Sentaku, Gekijouban Shingeki no Kyojin, Shingeki no Kyojin OAD

PS.: Bude se dělat i 2. série!!! :D A tam se dozvíte také více o obrech a kdo je tedy kdo, prozradím vám i kdo to je :DD (obrázek s obry níž)

Obrázky:

ROSARIO TO VAMPIRE

31. ledna 2015 v 14:45 | AikoShizuki

Děj: Anime je vytvořeno podle mangy od Ikedy Akihisy. Aono Tsukune je shodou podivných náhod přijat do Youkai akademie, což je škola pro monstra :D (Youkai = démon, monstrum). Zrovna když Tsukune začíná přemýšlet o útěku, potká se s krásnou dívkou jménem Moka - která je upírka, a jeho myšlenky rázem naberou jiný směr. Jenže jakmile Moka nemá na sobě růženec, promění se do její pravé podoby - prej superupírka! :D Stane se z ní monstrum, které zničí kohokoliv kdo se k ní přiblíží :D Po nějaké době budou mít partu, kde Tsukune bude jediný kluk a všechny dívčí monstra by ho chtěly jen pro sebe... :D A přitom Moka a Tsukune budou pěkný páreček ^^

Počet dílů: 13
Titulky: česky
Doba 1dílu: cca 25min.
Speciální díly: žádné

XDDD

Obrázky:

NO GAME NO LIFE

12. ledna 2015 v 21:47 | AikoShizuki

Po dloooouhé době se opět vracím k anime :D No Game No Life [NGNL]

Děj: Nebudu to nějak komplikovat, takže zkrátka, sourozenci Sora a Shiro, jsou ve všech hrách neporazitelní... Oba jsou znudění reálným světem, a pokládají ho jen za další mizernou hru. Jednoho dne se před nimi objeví chlapec jménem Tet, který se jim představí jako bůh a povolá je do svého vlastního alternativního světa nazývaného Disboard, ve kterém se všechny spory řeší pouze hraním různých her. V tomto světě je 16 rás, rozdělených podle magického potenciálu či co xD a musí dodržovat 10 Tetových pravidel. Lidská rasa, která jediná nedokáže používat magii, je na pokraji vyhladění. Sora a Shiro jsou ochotní podstoupit snad cokoliv, aby tuto rasu udrželi. :D Ano, ano, mám to většinou opsané ze Shirai.cz :DD, ale já nevěděla jak to anime popsat xD Každopádně Sora a Shiro drží vždy při sobě, nikdy se nerozdělí a jsou neporazitelní!! :DD A Shiro je strašně moc kawaii :3 A bacha, tohle anime je tak trochu více barevné, po pár dílech si na tu ale už zvyknete :)

Počet dílů: 12
Titulky: slovenské
Doba 1 dílu: cca 25min.
Speciální díly: No Game No Life - Speciály (je to na nic -.- :D)

Obrázky:
Tentokrát jich mám fakt hodně :D a dělala jsem i screeny na mobilu :3
 
 

Reklama